bugün

ekşi sözlük yazarlarının ortak özellikleridir.örnek vermek gerekirse
(bkz: bütün filmlerin yarısında cıkmak)
nutella yemek. *
ekşi sözlük'te yazar olmak.
çok iyi tespit yapmak.
ssg'nin servetine servet katarlar. ister isteyerek ister istemeyerek.
nutella,
browni intense,
uludağ limonata,
filmin yarısında çıkma tribi,
gülerken sandalyeden düşmeleri.. vs..
kendilerini bir bok zannetmeleri. Bunu demekteki kastım kendilerini çok üst kişiler çok üst yazaRLar gibi görüyorlar. Klavye artistleri. Kıçımın kenarları sizi. Sedat Software group paranın dibine vuruyor sizin sayenizde aslanlarım.
acun ılıcalı'yı sevmeleri.
an itibariyle alayının kulakları çınlıyor.
facebook'ta statüs'ünü beğenmediği kişileri arkadaş listesinden silmeleri.
nutellamı yiyip uludağ limonatamı içiyorken bu başlığı okuyunca az kalsın gülmekten sandalyeden düşecektim. sizi pis ezikler.
aramızda kalsın ben dışarıda gezerken sırf sözlükte yazmak için not tutanlarını bile gördüm.
kurak bölgelerde yaşarlar, kız bakımından genelde fakirlerdir, sandalyeden düşüş stilleri farklıdır. memeliler grubuna girerler.
uç zevklere sahip olmak.*
din dusmani olmalari.
(bkz: sıçmak)
facebooktan karı kaldıramayınca karalamak, saldırmak.
aşk-ı memnu, öyle bir geçer zaman ki vb. bilimum dizileri seyredip an itibarı yorumları girmek.
en ufak hatalarında uçurulma korkusuyla yaşamaları ve yazmaları.
(bkz: her şeyi ben bilirim havasında ekşici piç)
(bkz: hiçbir şeyi beğenmeyen ekşici piç)
hepsinin yazdıkları entry'lerde en zeki benim havası yaratmaya çalışmaları. kasmayın bi rahat olun.
bir kısmının ortak özelliği, bazı konularda yazdıkları şeylerin çok sayıda insan tarafından okunacağını bilmekten dolayı yazılarda iyice hıncala kaçmaktır.
-nefes almak.
-nefes vermek.
-ssg yi zengin etmek.
-ekşisözlükte başlık açıp entry girmek.
çok konuşuluyor ya da en azından çok okunuyor olmaları. ama bu nutella sevmedikleri anlamına gelmiyor ya da filmin tamamını izledikleri.
2006 yılına kadar etki yaratmak istiyorlardı, sonrasında sadece kız tavlamak.
güncel Önemli Başlıklar