bugün

Tabii ki de ekşi de hesabı olmayan yazarlar beyanı. Ekşi de yazarlığım var askıya aldım bir kaç hafta, ama şunu beyan etmeliyim ki. Uludağ sözlük, Ekşi ve inci sözlüğün yanında olmuyor be gitmiyor. Tamam bir şeyler yapıyorsunuz ama olmuyor. Acı ama gerçek uludağ her zaman 3. kalacak.
Yazma o zaman kardeş sıktır git.
Zevkler ve renkler tartışılmaz.
Mecbur amina koyiim eksiye aldılar da yazmadık mı...
Ekşi de olmayan bisey var bu sözlükte.
Samimiyet adı da.

Evet belki eksi sözlük kadar sözlük formatına net uygun değil.
Ama samimi,içten.
(bkz: siktir git demenin 100 farklı yolu).
büyük bir vefa örneğidir ama kıymetiniz bilinmez. bura daha az kasıntı diye yazılır arada kötü amaç güdülmeden eğlencesine trollenir ama basiretsiz yöneticiler size ceza verir. süresini de söylemezler gıcıklığına. bu durumda ekşide dururken burda niye kasılayım dersiniz.
bazenleri düşününce oldukça mantıksız gelen bir durum. Yani orada hiç değilse epeyce okunuyor ve oylanıyorsunuz ama burada pek sikleyen yok. Sanırım en büyük sebebi, Uludag sözlük ün reklamsız ve kullanıcı arayüzü olsa gerek..
ekşi sözlük varken uludağ'da.
ekşide halen 3 tane accountum var, ancak "patatesli yumurta" başlığına girdiğim entry yüzünden (takdir edersiniz ki burada fetöcülere gayet usturupluca çakmışlığım vardır, sert geçirmişim demek ki, içlerinde patlamış vatan haini peze...nklerin) en baba hesabımın hiçbir geçerli gerekçe gösterilemeden gayet faşizan bir şekilde kapatılmasından sonra bir daha yazmadım.

edit:imla
ekşi sözlüğü sevmiyorum. bana çok fazla küt geliyor. sıkıcı bir yer.
Ekşicilerin çoğundan hoşlanmıyorum. Bu sözlüğü oradan daha çok seviyorum.
Ekşide yazarlık sırası bekliyor olmaktan kaynaklanan bir durum olabilir.
akp ile ilgili o kadar yazılarım olduğu hatta
cuhpeye neler neler yazdığım halde 7 yıldır bi sefer
bile çaylak olmadığım sözlüktür. seviliyorum yani orada.
Ekşi'de geyik yapılmıyor. Anket, ilişkiler başlıklarında fazla takılırsanız mesaj kutunuza 6367 tane Meriç düşüyor. Mesaj alımını kapatıp efendi efendi yazınca da çok sıkılıyorsunuz, hâl böyle olunca ekşi'yi de boşverip vikipedi'de yazası geliyor insanın ama vikipedi de çok sıkıcı. Sonuç olarak dönüp dolaşıp kendinizi yine bu lanet yerde buluyorsunuz.
yani ekşi sözlük daha kalabalık. ben de orada yazıyorum artık. burada daha seyrek. aslında buranın arayüzü, fotoğraf yükleme sistemi falan çok daha iyi ama kalabalık değil. yazar yok. varsa yoksa herkes trollük yapma peşinde. bir başlık zar zor iki sayfa oluyor. kalabalık olsa daha iyi olur.
Gerizekalılar ekşi sözlük daha kalabalık. Bura kalabalık değil. yazar yok. varsa yoksa herkes trollük yapma peşinde bir başlık zar zor iki sayfa oluyor. kalabalık olsa daha iyi olur diyor. Amk salakları nerde çokluk orda bokluk demişler. Ekşiyi bilmesek ordaki herkesi celal şengör sanacaz. Burdaki mallar oraya geçmiş işte tüm yıkıklar toplaşmış orada. Yönetimi iyi olsa orda yazardım ama ateistlere falan bi kaf etseniz hesabınızı ansızın siliyor şerefsizler tüm yazdiklariniz da siliniyor. Durum böyleyken niye yazayım ki orada aq silinmek için mi?