bugün

her turlu engellemeye karşı olan bizlerin, düşünce sansürü yemesi sonucu sözlüğümüze yazar olmak isteyen eksi yazarlarına kucagını acması sonucu gerceklesecek göçtür.

sozlugumuzun abazan yazarlarına ekmek düşecek gibi görünüyor.

(bkz: aga eksiden bi hatun düşürdüm akıllara zarar)
bazı göçmenler için bir tabdan diğerine geçmek kadar zorlu bir yolculuktur. çöller, kumlar...
sözlüğe erişemeyen yazarların "bak uludağ varmış" diyerekten sözlüğümüze saldırması durumudur.

(bkz: sen ayrıl şöyle)
(bkz: 29 eylül 2008 orjinlerin saldırısı)

adını verdiğimiz göç. adını koyalım artık ili$kimizin nazan. (bkz: adını koymak)
kısmen gerçekleşecek olan ve hatta gerçekleşiyor olan göçtür.

uludag yazarları olarak, misafir perver davranmak ve buyur etmek gerekir.

(bkz: sen içeri geç ben geliyorum)
(bkz: gel gel panayır var gel).
pek sanmıyorum. evet sanmıyorum. eksi de an itibarıyla 550 kusur, uludag da 630 kusur entry var. her gunki normal rakamlar bunlar. siteye erisimin engellenmesi yazarlarin girisini pek engellememis durumda. ayrica cok internet kullanicisi youtube sebebiyle bu konuda tecrubeli, hala baglanmaya devam ediyorlar.
(bkz: ittirmeyin lan)
(bkz: kapılar açıldı binelim)
adamların coğunun burada nicki vardır zaten. yeni bir göçe gerenk yoktur.
(bkz: düştüğü yer obamız olsun)
(bkz: arkaya doğru ilerleyelim)
(bkz: biz bu kasabada yabancilari sevmeyiz gringo)
online sayıyı etkilemeyen göçtür.
Ekşide bulamadığını tatlıda arıyor olması durumu.
Yazım hatası.
En fazla 1 gün içerisinde gelebiliyorlar. Biz oraya gitmek için 3-4-5 sene sıra bekleyip götümüzü süzgece çeviriyoruz. Farkı görüyosunuz değil mi?

Fakat Fular, nutella tezgahı açsak köşeyi döneriz ha.

Sözlükteki samimiyet ortamının azalacağının habercisidir.
hi guys ben eksiden geldim. burası daha samimi.
..kitap fular ve Nutella kokacağını zanneden arkadaşlar ekşiyi sadece 1 hafta takip etsinler görsünler özellikle 12 den sonraki başlıkları. Uludağ onun yanında gülsuyuyla yıkanmış kalır. Ekşi, artık bildiğin eski ekşi sözlük değil. Kutsal bilgi kaynağı hikayesi bitti sona erdi tarih oldu.
Ateist bir hdpli olmayan her insanın yapması gereken eylem.
geldikleri gibi gideceklerdir. this is uludağğğğğğğğğğ.

görsel

orada da burada da yazıyoruz sürekli ekşi sözlük takribi 2009-2010 senelerinden beri öyle eskisi gibi bir yer değil. buradaki gibi sol tarafta antin kuntin 20 başlık değilde 5 başlık vardır aynı minvalde. ancak yazarları hiçte öyle entel kişiler falan değil eskisi gibi. özelden dönen küfürleri üst üste koysan buradan ingiltereye yol olur yol. birbirimizi kandırmayalım yani orası çok nezih ortam uludağ sözlük esenler, bağcılar gibi falan diye *
gelmesinler aq huzurumuzu kaçırmasınlar bizim
illaki gelcekseler uzakta oynasınlar.
Attan inip eşeğe binmek diyen olmadı mı daha?
orada kaliteli yazar çok ama bir o kadar da kendini beğenmiş

burasıda bildiğin, işsiz güçsüz boş beleş yatağı üstüne

embesil ergen.

2 rahmetten biri hesabı.

sonradan gelen ;

burada ki yazarların bazılarında bir beyin olmadığı çok anlaşılır

ama nasıl yazıyorlar onu anlamıyorum, radyatör mü yazıyor ?

yoksa perde kornişi mi ? beyinsiz ve yobaz ama yazıyor.

hayretler içindeyim.
Tüketim toplumu mu geliyor? Şaşırmadım.
güncel Önemli Başlıklar