bugün

chp genel merkezi'nden mamalandıklarını düşünüyorum ciddi anlamda. insan babası olsa bu kadar tapınmaz çünkü. erdoğan için "götünün kılıyım" diyenlerden kafa yapısı olarak hiçbir farkları yok.
Hiç kimsenin adamı olmamak lazım. Ne reisçiyiz ne imamoğlucuyuz.
ekşi sözlük denen bok çukuruna kalsa hdp iktidar olur, abisi nurettin dağda olan selo cumhurbaşkanı olurdu allah muhafaza. neyse ki türkiye bu aptal kızıl komünistler ve kürtçülerden oluşmuyor.

ekrem imamoğlu demirtaş'ın çizgisini beğendiğini söylemiş biri olarak asla benim ve çevremin oyunu alamaz. bu kadar net.

mansur yavaş'a oy vermek istiyorum ama ona da tapınmam. siyasilerin hiçbiri milletin menfaatini düşünmez. hepsi bir şekilde yemenin ve etrafına yedirmenin derdindedir. kötünün iyisini seçiyoruz.
milleti eksileyen gerzek ekşici her kimse mesaj atsın, konuşalım. 2 yıl öncesine kadar kimsenin tanımadığı, hdp'nin gülü laz müteahhitin neyine vurulmuş anlatsın.
özge türkyılmaz denen güzel ama özel üniversite mezunu modacı kızı torpille işe alıp kariyer danışmanı yapan eko başkanları belki önlerine kemik atar da yollarını bulurlar diye yalakalık yapıyorlar.

bu ülkeye liyakat gelmeden huzur gelmez. "iki tarafın da amına koyim yiyin birbirinizi" diyen ciddi bir kitle var. ben ya memleket hareketi'ne ya da eğer yetişirse ümit özdağ'ın partisine oy vereceğim. fakat bu, onları yalayacağım anlamına gelmiyor. verdiğiniz oyun hesabını sormayı öğrenin amına koduğumun malları! sen halksın, efendi olan sensin! onu sen getiriyorsun oraya! sana hesap vermek mecburiyetinde.
çoğunluğu y ve x kuşağından oluşuyor bu tiplerin. z kuşağı genel olarak bu kadar fanatik değil. zaten şahısların köpeği olup onlara tapınmak düşük zeka ve eğitim seviyesi belirtisidir. isterse bunu yapan kişi doktora yapmış olsun, aldığı mesleki eğitimle sınırlı kalmıştır.

sevgili z kuşağı arkadaşlar,

patron sizsiniz, top sizin. istemediğinizi oynatmayın. oy verme yetkinizi kullanırken fanatik olmayın. işinize gelmediği an göndermeyi bilin. kimseyi başınıza 20 sene tebelleş etmeyin. laz müteahhitlere ülkeyi teslim etmeyin. sağcı, solcu değil vatansever ve milliyetçi olun. o çok bayıldığınız avrupa ülkelerinin insanları kendi milletlerini çok sevdikleri için bugün bu kadar gelişmiş durumdalar. önce siz, sonra türkiye, en sonda dünya var. siz ve milletiniz iyi olmazsa kimseye hayrınız olmaz.

o yüzden bu fanatik, siyasal islamcı, liboş veya solcu boomer tayfasını siklemeyin. memleketin ağzına bunlar sıçtı.
z kuşağının atatürkçü gençlerinde memleket hareketi, türkçü turancı gençlerinde ise ayyıldız hareketi eğilimi var. ben bu çocuklara güveniyorum. fosil şahıslar ve partileri gönderecekler. umarım en kısa zamanda mhp'nin başına genç biri gelir. aksi takdirde mhp süratle eriyecek. samimiyetsizlikte çığır açan meral akşener ve tayfasına kimse güvenmiyor zaten. chp ise hdp borazanlığı yapıyor.

kürt asıllı z kuşağı gençler de o beyinsiz ermeni dölü pkklıların gerçek niyetinin farkında. o yüzden türkiye'yi ekonomik ve sosyal açıdan geliştirmek gerektiğini görüyorlar. hdp denen ermeni partisi kürtlerin başına bela olmaktan başka bir boka yaramadı. z kuşağı çok şeyi değiştirecek.

biz hep birlikte türkiye'yiz.
Eksileyen dangalak da gerçeğin gayet farkında ama işine gelmiyor. CHP Atatürk'ün partisi değil. Bunu bütün dünya biliyor. O yüzden zorlarına gidiyor işte.