bugün

Ekşi sözlük kullanmama sebepleridir.

1) "hede, hödö" gibi saçma kavramların kullanılması.
2) aşırı ciddiyet.
3), çaylak onay sırası
tek bir sebebi vardır. yazarlık hesabınız yoktur. dolayısıyla kullanmazsınız. bak benim var hesabım, arada bakıyorum buraya. *
entel dantel kişilerle dolu olması. yoksa gel diyorlar. burası daha samimi bir ortam. evet
Her bi haltı buradan takip edebiliyorum. ihtiyaç yok.
Uludağ daha özgür. Yetmez mi ?

Neymiş efendim çaylaklar listesinde bilmem kaçıncı sıradaymışsınız. Bak sen şu işe. Sanırsın ki ekşi yazarları da -olmak- için suç ve cezayı yazmışlar.
Bi olay yasadim gecen sene o gunden beri girmiyorum hesabada sozlugede. Dedikleri kadar varmis. Onu anladim.
entel dantel olucam diye merdiven altı felsefesi yapan, cool, laik gözükücem diye terör yandaşlığı yapıp, parmağına iğne batsa tayyip o iğnenin orda ne işi var diyebilecek potansiyelde onlarca insanla dolu bir platform olmasından kaynaklıdır.

edit: sinirlenip bir iki karşıt yazı yazacaksın hoop diye uçuracaklar birde o kadar çaylak sırası beklemişken. yok ben almayayım sizin olsun sözlüğünüz.
edit2: oo hemen de eksilerlermiş, ekşicilere selam olsun.*
Bilgili , bir o kadar da egolu insanlarla dolu bir mekan. Altın tepsi ile Ekşi Sözlük yazarlığı verseler yine kabul etmem.
ideoloji batağına saplanmış at gözlüklü entelektüelcilik oynayan yazarları tek sebep.
dedim 'ben burda bir dakika bile kalamam' ve kalmadım.
en azından bilgililer anasını satayım. buradaki mallardan iyi yazarları göremiyoruz ki.

orada yazar olamayan mallar sallar tabi. yazar olup da orada yazmayanlar konuşsun.
Çok fazla teneke barındırdığı için ses var görüntü var işlev yok. Büyük çoğunluğu sığırdır.
Çok fazla teneke barındırdığı için ses var görüntü var işlev yok. Büyük çoğunluğu sığırdır.
kırgınlık.
kayıplar.