1. .
  birileri el emeği göz nuru entry'lerinizi eksiliyor mu? seri eksi oy veren ibne size de mi uğradı? peki bu ibnenin kim olduğunu bilmek istemez misiniz? evet dediğinizi duyar gibi oluyorum, o zaman gelin yamacıma sözlüğün sırrını size açıklayacağım.

  avukat dayım zall'ın çocukluktan arkadaşıymış. bir gün zall'ı ziyarete gittiğinde, zall'ın ona eksi oy verenleri gizli bir şifre ile tespit ettiğini görmüş ve gözlerine inanamamış. daha sonra evde bunu denemiş ve kesin çalıştığını görmüş. daha sonra bunu herkese yayılması gerektiğini düşünmüş olacak ki bu sorumluluğu bana verdi. uçurulacaksam da uçurulayım, yeter ki sözlük ahalisi bilsin bu sözlük açığını. seri oy veren ibnelerin soyu tükensin. ben kendim denedim yüzde yüz çalışıyor.

  yapacağınız şey çok basit. öncelikle bu entry'nin altındaki gülen gülücüğü yani pekiyi pek güzeli tıklıyoruz. sonrasında, başlık arama alanına zall1234 yazıp enter'a basıyoruz. karşımıza çıkan ekranda 5 saniye bekleyip ctrl+w tuş kombinasyonuna aynı anda basıyoruz. hepsi bu kadar. şimdiye kadar hangi entry'leriniz, kim tarafından eksilenmiş göreceksiniz. keyfini çıkarın!

  not: bu entry'yi özel mesajla 10 kankinize yollamazsanız karmanız her gün 10 değer düşecek. gönderirseniz de aynı şekilde her gün karmanıza 10 artı oy eklenecek.

  Saygılarımla,

  Dr. Duran Tekerlek
  Hacettepe Üniversitesi nöroşirurji anabilim dalı
  8 -2 ... unsolicited man