bugün

(bkz: her eksileyeni ibne sanan ibne)
(bkz: her ibne lafını üzerine alınan şahsiyet) * *
entry'nin birilerinin götüne girdiğini amacına ulaştığını gösteren bir araçtır eksilenmek. zaman zaman siyasi entrylerde bu yazara haz verir. verin eksiyi verin eksiyi amına goduklarım.
(bkz: eksi oy fetişisti)
yazarın hedefi troll olmaksa gayet normal olan eylemdir. troll olmayı farklı olmak zanneden zihniyetin sevincidir. acınasıdır.

düzenleme: aynı zamanda eksi vermekten zevk alan ibnedir.
eksilenmemek için tüm girilerini ince elekten geçiren yazarın kendini bıraktığı andan itibaren yaşadığı duygudur. siklemez artık artıyı eksiyi, içinden geldiği gibi dökülür parmaklardan çünkü.. pro yazar olma yolundaki ilk adımdır.. (bkz: siklememek)
otu boku eksileyen tiplere kahkaha atmakla başlar her şey. sonra zaman içinde ekslenmekten garip bir zevk alırsınız çünkü başka çareniz yoktur önüne gelen eksiyi basmakta ve siz de bir şey yapamamaktasnızıdır. tecavüz kaçınılmazsa zevk alacakmışsın..
bir entry 30 eksi alınca hele nirvanaya ulaşıyorum. *
sözlüğün amacının idrakinde olan yazardır. yeter ki o eksi okunduktan sonra bilinçli verilmiş olsun.
(bkz: eksilenmekten haz duymak)
bak geldi o his. böyle yazdıklarımı okuyan biri ''üf ne diyo bu yeeaa'' diyip hunharca eksiliyor ya, yirim lan çok tatlı.
iradesizliktir, varsa fikrin söylersin.
eger seni herkes seviyosa bi pislik vardir kesinlikle.
acaip fetiş var böyle birşey, eksi oy gördükçe mutlu oluyorum.
bunlara o zevki yaşatmayalım.
Ben artik zevk almaya basladim. Koymuyor. Bir iki kisi var. Profilimden cikmadiklarina eminim. Ne yazsam eksiliyorlar. Aslında biliyorum kim olduklarini ama ne diyeyim. Ulan her eksi için 30 saniye beklemen gerekiyor. Neden dakikalarını benim profilde harciyosun. Beyefendi/hanimefendi siktirin gidin lütfen
başta yanlış bir şey mi yaptım diye düşündüğüm, zaman geçtikçe asıl olayın eksilenmek olduğunu fark ettiğim aydınlanma hali.
güncel Önemli Başlıklar