bugün

karmayı hayatın merkezine oturtmuş, herkes tarafından beğenilme arzusu ile yanıp tutuşan ve entry'si beğenilmeyince bunun uğrunda başlıklar açan yazardır. halbuki bilmez ki, eksi oy almış olsa bile, "eh işte" almış olsa bile en azından entry'si okunmuştur. boşluğa yazmamıştır o kelimeleri. "karmaya inanmıyorum ama bir farkındalık var" dese, kendisi daha mutlu bir yazar olacaktır.
ek: 11 kişi tarafından okunmuş bile. mutlu oldum açıkçası.
(bkz: bakayım olcak mı)
(bkz: dur bide ben denicem)
agresiftir.
caney caney caney şarkısında halay başı olsun bence daha bi güsel olur işe yarar hiç değilse aga....
komik yazarlardır. Eksiyi yer yemez o editlemeleri...
Hayal edince oturup salak salak kahkaha attığım yazar ...
neyin pesinde oldugu anlasilamayan yazardir.ayrica hepinizin tahmin ettigi uzere vurduruyordur.
çevresi tarafından beğenilmek istenen yazardır. üzülür.
karmayı kafaya takmış yazarımsıdır.
toplum içinde de böyledir böyle kişilikler. olumsuz eleştiri almaktan korkarlar. fikirlerini sonuçları ne olursa olsun sunacak cesaretleri yoktur.
üzülmek değil ama isyan ettirir.
(bkz: ülkeyi yönetmesi gereken kadro) başlığına ''hırsız olmamalıdır'' deyince eksilenmek, şaşırtır, yuh dedirtir, yok amk dedirtir.

edit: isyan etmedim amk. *
içim kan ağlar bazen.
sözlüğümüzde varolan yazarlardır.
ne güzel lan adamların tek derdi, sorunu eksilenmek. vay be.
(bkz: düşünemedi)
bi gel şuraya;

görsel
benim gibi üzülen yazarlardır.
eksilenirsem siliyorum yazdığımı. 10 tane artı da alsam 1 tane eksi alınca o entry benim için bitmiştir.
(bkz: #36086153)
Çok eksi alırsa entarisini bile silecek yazardır.

Lan nedir bu beğenilme kaygısı, ekşi alacağım diye korkup fikirlerini yazamıyorsun.*

Sal gitsin, ölmezsin.
Sizler eksileseniz ne olur eksilemeseniz ne olur?
güncel Önemli Başlıklar