Düşünme aşamasındaki yazardır.
Ben, Galatasaray aleyhine bir entry gördüm mü, düşünmeden basarım. Eksiyi.
bazıları sabır kavramını ileri boyutlara taşımışlardır. şöyle ki ;

eleman hem 30 saniye bekliyor hem bu bekleme işini 6 ile 8 farklı hesap ile yapıyor. vallahi böyle durum. tamamen emin olmasam yazmam buraya. bir kucak dolusu hesap açmış lan nasıl bir gundi ise aklım almıyor son 15-20 gündür * neredeyse 1 gündür sol tarafa gelmeyen başlıklarda günün beğenilenlerine girmiş entryleri arka arkaya 8 kişi neden eksiler ki ? hep sıralı ama bir o entrye 8 eksi bir diğerine 8 eksi. tam 8 er tane ne eksik ne fazla.

görsel

araya diğer oylamalar girmiş aşağıya doğru inilse bu şekilde devam ediyor. nerenin manyağısın sen oğlum * artısı eksisi değil mesele sen gene ver ama bu sabrı banada öğret. lan ben banka kuyruğunda 1 dakika fazla bekleyemeyen adamım kredi kartları ile sıra numarası alıp önüme geçilince darlanıyorum terlemeye başlıyorum. sendeki bu azim bana ışık olsun en azından. ulaş bana yiğidim.
Denedim çok sıkıcı.
garezi olabilir.
Bir yazarın siyasi girdisini görüp profiline girdiğimde resmen kendimden geçmiştim. Bir insanın hemen her entrisi rahatsız eder mi, ediyormuş. Seri eksi basmak istiyordum, hop 30 sn kuralı. Bir iki eksi için bekledim devamında dayanamayıp donuzladım.

Sinir katsayısı arşa değmiş ve bir diğer eksiye geçmek için küfürler eşliğinde bekleyen yazardır.
onun aslı eksilemek için 30 saniye bekleten yazardır. vardır böyle sırf eksiyi çakmak için otuzdan geriye saydığınız angutlar.