1. 1.
    toplum içinde kıl kişilik olarak tabir edilen yazardır.
    bu kişiler sabrın ve sakinliğin vücut bulmuş halidir. bu özelliği ekseriyetle çıldırtabilir.
    2 -5 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    Düşünme aşamasındaki yazardır.
    Ben, Galatasaray aleyhine bir entry gördüm mü, düşünmeden basarım. Eksiyi.
    3 -3 ... cimbomlu yazar
  3. 3.
    Zafere giden yolda zahnetten kaçınmayan yazar.
    2 ... poena
  4. 4.
    bazıları sabır kavramını ileri boyutlara taşımışlardır. şöyle ki ;

eleman hem 30 saniye bekliyor hem bu bekleme işini 6 ile 8 farklı hesap ile yapıyor. vallahi böyle durum. tamamen emin olmasam yazmam buraya. bir kucak dolusu hesap açmış lan nasıl bir gundi ise aklım almıyor son 15-20 gündür * neredeyse 1 gündür sol tarafa gelmeyen başlıklarda günün beğenilenlerine girmiş entryleri arka arkaya 8 kişi neden eksiler ki ? hep sıralı ama bir o entrye 8 eksi bir diğerine 8 eksi. tam 8 er tane ne eksik ne fazla.

eksilemek için 30 saniye bekleyen yazar

araya diğer oylamalar girmiş aşağıya doğru inilse bu şekilde devam ediyor. nerenin manyağısın sen oğlum * artısı eksisi değil mesele sen gene ver ama bu sabrı banada öğret. lan ben banka kuyruğunda 1 dakika fazla bekleyemeyen adamım kredi kartları ile sıra numarası alıp önüme geçilince darlanıyorum terlemeye başlıyorum. sendeki bu azim bana ışık olsun en azından. ulaş bana yiğidim.
    9 -1 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Denedim çok sıkıcı.
    ... feministmiyimneyim
  6. 6.
    bazen dikkatimi ceken yazar olursa yaptığım eylemdir. bunu taş gibi sabrima borçluyum.tşk.
    ... x e deger veren adam
  7. 7.
    garezi olabilir.
    ... mana potu