Advertisement

 1. 1.
  uludağ sözlüğü ekşi sözlüğün alt yapısı gibi gören zihniyetin haleti ruhiyesi. uludağ sözlüğü sorgusuz sualsiz yazar alıyor diye eleştirip, ekşi sözlüğü burnu büyük olduğu için ve yazar olabilmek için uzun süre bekleme zorunluluğundan dolayı imrenerek takip edersiniz, uludağ sözlükteki yazarları yaratıcıktan yoksun olmakla suçlayıp , kendini ifade etme konusunda yetersizlikten ve seviyesizlikten dolayı yerin dibine sokarsınız, ekşi sözlükte sayenizde isim yapmış yazarları insan üstü varlıklar gibi gösterip idol haline getirirsiniz. komplo teorilerine prim tanıyan birisi olsam uludağ sözlüğü eleştiri manyağı yapan sizleri ekşi sözlüğün tetikçisi olarak niteleyeceğim ama dua edin o kadar paranoyak biri değilim!
  ayrıca saraylı bünyelerinizi ve tertemiz bedenlerinizi bu kadar seviyesiz bulduğunuz ortamda rahatsız hissediyorsanız yapmanız gereken çok basit, üyeliğinizi iptal edip bir daha uludağ sözlüğe uğramamak!
  4 -4 ... forevergreencrocodiles
 2. 2.
  (bkz: aynısından kaynımda da var)*
  1 ... tripanazom
 3. 3.
  içine girene kadardır... boşalamadan çıkmak zorunda kalırsınız...
  ... escold
 4. 4.
  ekşi sözlük hayranlığına ve hayranlarına olan eleştirilerimi ' insan sevdiğini yerden yere vururmuş, bende gerçekten üzülerek ve uludağ sözlüğün selameti için eleştiriyorum' maskesinin ardına sığınanlara ve ekşi sözlüğü 'ana britannica' olarak kullanan ancak iş ahkam kesmeye gelince uludağ sözlükte cirit atan zihniyete olan tepkim artarak devam edecektir. ayrıca 'beğenmeyen çekip gitsin' den çok daha utanç cümlelerin varlığı hepimizin malumudur ve şahsıma yapılan bayağı eleştirileri hakaret olarak kabul ediyorum. yazıklar olsun bana ki kafası çalışan ve ağzı laf yapan biri tarafından eleştirilmedim! kısaca ' herkese talih, bana kör salih'.
  1 -1 ... forevergreencrocodiles
 5. 5.
  iyi yanlarını alırsak pek sorun oluşturmayacak durum. her zamanki gibi taklitçiliğe hayır, iyi yanlar. iyi günler.
  ... vacbi katil