bugün

hassas yazar, kendine güveni olmayan yazar
(bkz: sana eksiyi kepçeyle yediririm bak)
(bkz: eksi oyu alıp kafasına takan yazar)
(bkz: seher vakti taviz verdim sevdicegime)
(bkz: veysel irlanda)
(bkz: sana ayarı kepceyle yediririm bak)
iki türe ayrılan yazarlardır.

- ya oy için yazıyordur. muhtemelen eksi oy alan entry'lerini de silmektedir.

- ya da eksi oy alan entry'nin neresinde yanlış yaptığını düşünmektedir. otokontrol olayını çözmüştür.
(bkz: eksi oyu beline takan yazar) *
eğlenceli başlıklara girdiğim yazılarda üstünde durmadığım hatta güldüğüm ancak ciddi ciddi düşünerek yazdığım yazılarda neden acaba diye düşündüğüm yazıyı 2-3 kere okuduğum bir hata bulamayınca da tuhafıma giden durum.
bu eksiyi kim verdi acaba diye hafiye rolü oynayamaya başlar.
sirf ego tatmin etmek icin tematik entryleri bile kötü oylayan yazarlarimizin bulundugu bir sözlükte oldugu icin eksi oya üzülmemesi gereken yazardir. * *
takmayacaksın tak acacaksın... yeni rakı..

(bkz: reklamları izlediniz)*
(bkz: stres)
şapka kanununa ve devrimine muhalefetten oylum oylum oyulacak hatta icine bade konulacak olan yazardir.
seri eksi oy sorunu
(bkz: ikinci nesil hassas yazar)
karma puanını fazlasıyla ciddiye alan yazardır.
*hacı benim entryi biri eksilemiş ya..

**abi takma kafana ya, sınavların var. dikkatini dağıtma..

*ya var ya hilmi o şerefsizi yakalarsam...

**abi zirveye gidelim, orda anlarız zaten tiplerin duruşlarından..

(zirveye gidilir)

*hahaha, şerefe naci. itiraf et beni eksi oyladın değil mi?

**yok valla hiç oylamadım..

*hehehe, sağlığına selami. beni çok eksiledin değil mi?

**yok valla abi, ters olmaz bizde..

*yıhyıhyıh, sana içiyorum necmi, hadi itiraf et beni eksi oyladığını..

**valla ben değilim ağabey..

*ulan sen değilsin, o değil kim o zaman bu pezemenk. ölmek istiyorum ulan. tutmayın beni, yaşamak istemiyorum diyorum..şiiisst lan şerefsiz, herkes tutuyor beni sen niye tutmuyon, sensin di mi o ağdi herif?

**ya abi, telefon çaldı da..

*ölmek istiyorum ulan..
sözlüğün sanal bir ortam olduğunu unutan yazardır. girdiği her entrynin altına "istediğiniz kadar eksileyin ibneler, umrumda mı" gibi "edit"ler ekleyen türü de ayrıca mevcuttur bu yazarların. umrunda değilse neden yazıyorsun ekliyorsun o editi? senin girdiğin entryler herkes tarafından beğenilecek, artı oylanacak diye bir kural olmadığı için eksi verildiği zaman neden bu kadar yaygara koparılıyor onu da anlamış değilim. hangimiz eksi butonunu kullanmiyoruz? hangimiz eksi almıyoruz? hangimiz eksi oy vermiyoruz? o zaman tamamımız ibneyiz. yazar senin girdiğin entryleri beğenmez, hoşuna gitmez, kendisine ters gelir eksi verir bunun neresi garip kardeşim? ayrıca henüz görmedim artı oy aldığı için şikayet eden yazarı. artı aldığın zaman herkes melek, eksi aldığın zaman herkes ibne saçmalamayalım lütfen. ama ben bu kadar eksi almayı kendime yediremiyorum, eksi almak hayatıma olumsuz etki yapıyor, psikolojimi bozuyor diyorsan yazma abiciğim yazma sadece oku.
bunun dışında "abdullah öcalan, pkk" gibi şerefsiz kişi ve örgütler ile ilgili başlıklara girilen entrylere eksi veren yazar harbiden ibnedir.
entry yi düşündüğü için değil beğeni alacağını sandığı için yazan yazardır. fikri duruşu olmayan, rüzgarın estiği yöne doğru yatandır.

en çekinilesi versiyonu ise 'taam lan kötüleyin topsunuz olum kötüleyin, muhahaha takmıyorum istediğiniz kadar kötüleyin, böhühü' tarzı yazarlardır. hızla uzaklaşılmalıdır.
Küçükken başına kötü bir olayın geldiğini hissettiğim yazardır.*
(bkz: seri eksi oy veren ibneye kafa atan yazar) *
kendini forumda zanneden yazardır.

bu kadar kafaya takmamalı. biraz dışarı çıkıp hava almalı, kuşlar, böcekler falan.

yazarın kalitesi eksi oyu kafaya takmamasıyla belli olur. burası bir forum sitesi olmadığına göre üzerinde bu kadar kafa yormaya gerek yok.
gecenin bir yarısı, eksi oyun verdiği sinir hali içerisinde sözlüğe giriş yaparak önüne gelen her entriyi eksileyerek öc almayı isteyebilecek kadar hırs bürümüş bireydir.