bugün

sözlüğün birbirine düşmesine sebep olacağına inandığım yapılması zor bir eylem..
orta vadede seri eksi oy veren ibnelerin çoğalmasıne neden olacak eylem.
beğenmediğim entryleri eksi oylamamın bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Herkes kendi düşüncesinden sorumludur. Ayrıca da herkes eksi oyluyor.
simultene eksi oy veren ancak ibne olmayan cinsel tercihi gayet düzgün olan yazar kişinin ben olduğumu açığa vuracak olan kampanyadır. *
herkes kendini bilip hakkında ne yazılıyorsa kabul edilmesi gerektiği aynı zamanda begenilerin bu türden kampanyalarla sınırlandırılmaması gerektiği için eksi ya da artı oy verenlerin saklı tutulması gerektiği gerçegine mutabık kalınarak zor olacak olan kampanyadır.
gerceklestiği takdirde eksi oy veriminin azalabileceğini düşündüğüm kampanyadır.
geregi olmayan hadise.. yazarlari birbirine dusurur , dirlik duzen birakmaz. ondan sonra bir baslik daha acar soyle bir oneri getirirsiniz;

(bkz: eksi oy verenlerin adresi aciklansin)

(bkz: hanim kalasnikofumu getir)

(bkz: bana eksi oy vereni esek cennetine gonderiyorum)

bu mudur yani?
siyasi bilmemne flan nedenler dışında eksi oy vermek de ne demek anlamış değilim? birine eksi oy verince kendin yükselmiyosun sayın yazar! beğenmezsin beğenmemiş olabilirsin karışma elleşme. eğer beğenmişsen artı oy ver favori göster ne yaparsan yap ama eksi oy verince ne oluyo? al buna da eksi ver de kıçın tavana değsin...
edit: hemen birileri üşüştü eksi vermek için. yaaaa bence de muahuhauh...
güncel Önemli Başlıklar