1. 1.
  şaşırtmayacak davranışlar kategorisinde yer alması kesin olan önermelerdendir.
  2 -1 ... shyer
 2. 2.
  ibneliğin sözlükten taşıp globalleştiğini gösteren durumdur.
  2 ... neokurumneyazarim
 3. 3.
  40 yılda bir artı oy vereyim demiş ancak onu da yanlış yere vermiştir.
  Sen seri eksiye devam et en iyisi...
  2 ... tasslehoff
 4. 4.
  seri eksi oy veren ibnelerin olduğunun açık bir kanıtıdır.***
  3 ... west
 5. 5.
  ermenistan vatandaşı olma yolunda ilk adımları böyle atıldığını sanan ve seri eksi oy veren ibnenin ermenilere vermesi diyerek alternatifi açılabilecek başlık.
  2 ... kotuyum ben kotuyum
 6. 6.
  eksi oy veren ibneyi, yaptığı işten caydırmak için iyi bir önerme.
  ... cifte kavrulmus zenci
 7. 7.
  asagidaki anonim turkude anlatilan olaydir;

  nazli yarim oy vermis, oooy ooy!
  kekemenin gotune koy vermis, kooy koy!
  inatci keciye yol vermis, yool yol!
  belindeki donu bol gelmis, bool bol!
  mahalleli arkasindan gidip gelmis, muha muha!
  2 ... revolter00
 8. 8.
  Tercih meselesidir. Hayvanlar aleminde davranış açısından ihanetin varlığı karşı tarafa yollanan iletinin sadece yanlış anlaşılmasından ibarettir ve bunda ileticinin rolü gayet doğaldır. Örneğin bir kuş yavrusu annesine karnının acıktığını ya da yakında bir tehlikenin olduğunu haber vermek amacıyla cikleyerek iletir. Ancak burada annenin iletinin hangi anlama geldiğini doğru tespit etmesi önemlidir. Zira eğer kuş gerçekten açsa görevini yapacaktır ancak kuş ileride bekleyen bir kartal olduğu sinyalini vermek istemişse yuvaya dönmekte olan annesinin o kartal tarafından yenilmesine de sebep olabilecektir. Burada yavru ve anne genetik fonksiyonlarını doğal bir şekilde yerine getirir ve her ikisi de evrimsel açıdan suçsuzdur , bireysel doğal seçilim görevini yerine getirmiştir.

  Şimdi aynı mantığı insan memelisine uygularsak ipne verdiği oy ile diğer memeli türüne değişik mesajlar vermektedir. Bu beğeni olabilir ya da bir çıkar ilişkisi olabilir. Ancak aynı klandan diğer bir ipnenin bu ipnenin yapmış olduğu hareketi iletişimsel açıdan yanlış anladığında varlığı tehlike altına da girebilir. Mesela sürekli gizlemekte olduğu " eksi oy veren ibnenin türkiye'ye oy vermesi " durumunda olduğu gibi kendi ipneliğinin açık teşhiri olarak diğer grup üyelerince anlaşılabilir. Ancak bu durumda ermenistan'a oy vermek bir ibnelik belirtisi olmaktan çıkar ve diğer klan üyeleri gerçek ibnenin kim olduğunu anlar. Her ne kadar radikal milliyetçiliğin zararlı bir gen kodlaması olduğu bilinse bile günümüzde din ile eşgüdümlü sürekli ılımlaştırılan ve memeli türünün varlığını tehlikeye düşüren iktisadi - toplumsal ve siyasi mutant genlerin olduğu bilinmektedir.
  ... nekrofili