bugün

erkek dediğin bir çok konuda kaşarlaşmış insandır. küfür ve dayak onun gelişiminin ayrılmaz ve doğal bir parçasıdır. hayat yolunda devamlı böyle ilerlemeyi bir şekilde öğrenmiştir.
kız/kadın lar ise çiçektir, su ister. yazdıklarına da koşulsuz artı ister. eksi aldığında küplere bindiğinden çemkirecek muhatap ister.
bu bayanlardaki ego nun tatmin olmamasının verdiği bir acı maalesef. (bkz: acı ama gerçek)
tanım: bilmem nasıl olan olaydır.
bu yüzdendir ki hatun olduklarını hemen belli edip abazanlardan (sanki kimin oy verdiği görülüyormuş gibi) artı oy almaktadırlar.
satır araları okununca özünde ah ben var ya ben hedelerinden biri olduğu anlaşılan yeni bir güzide hede.
tespit yapmaktan bıkmayan yurdum yazarlarının yaptığı, kıymetli tespitlerden sadece biri. sözlükteki tüm kızları tespit etmiş ve eksi oy verirken, hepsinin davranışlarını gözlemlemiş arkadaş, bu kadar emin olduğuna göre.

(bkz: kız sensin bu entry de sana girsin)
kız yazarlarla, kıza yazarlar arasında sürdürülebilir polemik malzemesi oluşturabilecek sinerji katalizörü.
kesinlikle doğru tespittir.

Genel manada dişinin beğenilme dürtüsü hep ön plandandır. Saçım nasıl olmuş, elbisem nasıl, bugün nasılım diye onlarca soru sorup hep çok güzel, harika yanıtını beklerler. Lakin erkeklerin hiç böyle bir sorunu yoktur. Beğenen beğenir beğenmeyen skime kadar kıvamındadır. Dikkat edilirse umrumda değil manasına gelen bir çok cümlede de anlatılmak istenilen şey erkek cinsel organı kullanılarak anlatılmaktadır.

(bkz: Skimden aşağı kasımpaşa)
(bkz: ta skime kadar)
(bkz: skime soyle taşşaıma söyleme)