1. 1.
  yazdıklarınızdan eminsinizdir, araştırarak, bilgi birikiminizden yararlanarak yazıyorsunuzdur ve buna rağmen yazılan entryleriniz eksi oy alıyordur. ama sizin için önemli olan pohpohlanmak, onaylanmak ya da kötülenmek değil, yazı yazmak ve paylaşımda bulunmaktır. formata uyduğunuz sürece kimse sizin yazı yazma özgürlüğünüzü elinizden alamaz.işte bu başlık bu felsefedeki yazarın tarzıdır.
  9 -6 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  bildiğiniz tek istikamet burnunuzun dikidir.
  2 -1 ... olric
 3. 3.
  (bkz: gördüğü hiçbir şeyden korkmamak)
  2 -1 ... the kene
 4. 4.
  tersi olursa farklı düşüncelere kapalı insan modeline girersiniz ki asıl korkulacak bu durumdur. yoksa herkes yazdıklarınızı begenerek artı oy verecek olsa eksi ve artı kavramı kavram olmaktan cıkar ve degerını yıtırır dedırten hal.
  1 ... vezir tonyukuk
 5. 5.
  "eksi oy verenden korkan eksi oy veren gibi oLsun" deriz ve eksi oyLarı, "pek iyi", "eh işte" veya "nötr" oLarak Lehimize çevirebiLiriz...*
  3 -1 ... tucimania
 6. 6.
  "istediğiniz kadar eksi oy verin, benim bu sözlüğü iyi yerlere getirmek ve tarafsız olmak gibi bir ilkem var, caydıramazsınız. varsın olsun, en beğenilenlere geçmesin adım, en kötü entrylerde yazılsın ismim. bu sözlüğü bırakmıyorum" dedirtesi başlık.
  3 -3 ... asiti kaçmış kola
 7. 7.
  felsefesi cok da tınnnn olan korkusuz yazarın sahip olabileceği özelliktir.
  4 ... aby
 8. 8.
  aferin denilesi yazardir.ne demis james hetfield enerji hem negatiften hem pozitiften türer.hic oy almamaktan daha iyidir.korkmamak gerekir.neye inaniyorsa,neyi savunuyorsa onu yazmalidir.insanlar neyi sever,neyi iyi karsilar diye dusunmektense,bir sey uretmek karsiligi ne olursa olsun daha iyidir.okuyucu neleri begenir diye yazarsa yazar ancak kendisini kandirir.hem de okuyucuyu aldatir.arkasinda olduklarim zaatlardir.
  3 ... hexagram
 9. 9.
  o zaman basın eksi oyları dedirten yazardır.
  1 -2 ... doktor sağbırakmayan
 10. 10.
  entryi yazarken korkuyor muyuz ki eksi oy alınca korkalım diye düşünen* yazarlardır.
  3 ... gonulcelen