bugün

gayet doğal bir tepki olmakla beraber çok da büyütülmemelidir.
(bkz: eskiyi getir yeniyi gotur)
kinder süpriz yumurtayla karşısına çıkılınca, dünyanın en mutlu insanı olabilecek yazardır.
normal sartlar altinda dusunuldugunde saglikli bir bireydir.

bi de sunun gibi -(#3620118)- eksi oy alinca sevinenler vardir ki, uzak durmak gerekir. aman diyim.
sözlükteki oylama sistemini haddinden fazla abartan, ciddiye alan yazardır.

eksi oy aldığı takdirde dünyasının yıkılacağını, tüm türkiye nin "allah senin belanı versin, nasıl enty lan bu" diyeceğini düşünen, artı oy aldığında, insanların "vay be analar ne yiğitler doğuruyormuş" dediğini düşünen yazardır. eksi oy alan enrty sinin hayat boyu yakasından düşmeyeceğini düşünür, artı oy alan entry sinin ise dede korkut masalları gibi kulaktan kulağa, nesilden nesile aktarılacağını düşünür. sanırsın ki bundan 60 yıl sonra dedeler torunlarını " bir daha okusana torun şu enrty i" diyecek.

ulan bakaıyorumda sözlükteki tartışmaların kayda değer bir bölümü bu konuyu bünyesinde ihtiva ediyor. hani ana konu o olmasa bile olay dönüyor dolaşıyor oylama olayına geliyor. bir grup " bunun sözlükte adamları var sürekli entry lerini artı oylatıyor" derken, diğer kesin "bunun adamları eksiliyor beni" şeklinde veryansın ediyor.

rivayete göre sırf kendi entry lerini artı oya boğmak için fake hesap alanlar varmış. ben görmedim ama varmış işte, öyle diyor büyüklerimiz.