bugün

sinir yapmayın, sanki yüzlerce artı oy almış gibi düşünceniz doğrultusunda entryler girmeye devam edin. unutmayın ki eksi oy veren basit bir i.nedir.

i.ne ile i.ne olmayın.
eksi oy almak, yazılarınızın okunurluğunu ve dikkate alınırlığının göstergesidir. tepkisiz kalmak en doğrusudur.
sakın çok fazla eksi oy alıp uludağ sözlüge yazar olma çabasına girmeyin. unutmayın ki seri eksi oy veren ibne saklansanızda sizi bulur. kader deyip yazmayı bırakın. yeni aktiviteler bulun kendinize. pilates yapın, zaman gazetesinin iddaa ekini falan alıp okuyun.*

edit: eklemeyi unuttum eksisözlükte eksi oy alanlar içindi bu. *
neden eksi oy aldığınızı düşünüp karşınızdakini anlamaya çalışmayın bunu sakın yapmayın.
(bkz: genc seoviler rahatsiz)
(bkz: sazan avi)
gelip bu başlığın altına ağlamak.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
suçu seoviye atıp ben aslında güzel yazıyorum ama ibne işte yine yine ibnelik yaptı dememek.
yapılması gereken hiç bir şey yapmamaktır cünkü söylediğiniz sözün arkasında kapı gibi durmanız ne kadar kararlı oldugunuzun kanıtıdır .
''bunu yazan tosun eksileyene koysun'' şeklinde edit yapmayın. daha yaratıcı olun.
sert içki içmeyin. bir eksi için bukadar üzülmeye değer mi ?

edit:bunu eksileyen arkadaş mal mı ? ciddi soruyorum değilse değilim desin özel mesajdan.
oyu vereni bulun ve imha edin.
sakın entry nizi silmeyin. o sizin gurur kaynaklarınızdan biridir artık.
skinize takmayın, alışacaksınız.
anlaşılmayan şey; dünya uzayda bir gezegen yazılsa bile eksiliyorlar. hangi mantık bunu yapar? sözlükteki yazarlar tarafından anlaşılmamaktadır.

her halde, her insan aynı mental yapıya-düşünceye-inanışa-değer yargısına sahip olmaz. bunun için eksileme açıklansa da eksiledikten sonra bir satır bile entry'e eklememesi anlaşılmamaktadır.
Özellikle tanım içeren faydalı olduğunu düşündüğünüz bir entry eksi oy alıyorsa metanetli olun ; am göt memeli ve troll içerikler seviliyor diye de üslubunuzu bozmayın.