bugün

(bkz: blind guardian a kor gardiyan diyelim kampanyası)
sacmaligin dibine vurmu$, kendisiyle cati$an, mantiksizlik abidesi, heyluheyla, bonmar$e kampanya.
cok komik bir dusunce eksiden farkın olmasını istiyosan bu site niye var . her seyi aynı zaten ing. baslık acmayıp muthıs bir dusunce urunu mu olacak bu platform.
(bkz: adam olamadık bari milliyetçi olalım kampanyası)
sonuna kadar destekleyenlerin ve desteklenmesini isteyenlerin önce kendi nicklerine bakması gereken kampanyadır.
burası bir sözlüktür ve tanım gerektiren her konu,kelime burada ister ingilizce olsun ister fince ister japonca,yayınlanma hakkına sahiptir.
sokarım ekşi sözlüğe onlara benzemeyeceğiz diye burada ingilizce şarkı sözü okuma zevkimi kimse engelleyemez.
ne yazık ki ingilizce başlık olmasa da ek$i'den pek farkımız olamayacağı için bence gereksiz bir kampanyadır. türkçe olan başlıkların birçoğu da ek$i'den (ç)alıntıdır zaten. öyle olmasa bile ek$isözlük'te hemen hemen her konuyla ilgili başlık vardır ve benzerlik olmaması mümkünatsızdır.
(bkz: la bi siktir git)
(bkz: okey)
faşizan bile olamayan başlıktır.yetersiz bir savı yetersiz bir şekilde savunmak diye adlandırılabilir.ingilizce kullanmak ile britanya köpekliği arasında bag kurarak bu zat,düşünce sistematigi hakkında bize bazı ipuçları verir.

(bkz: keşke ingilizce bilseydim dedirten anlar)
(bkz: ilerleyin artık)
(bkz: faşist bile olamamak)
(bkz: omurilik kullanılarak acilmis kampanyalar)
sadece ingilizce değil, eğer bilenler varsa fransızca, almanca, italyanca, rusça, çince, swahili dilinde bile başlıklar açılmalıdır. dünya yeterince küçük bir de siz küçültmeye uğraşmayın. kafamızı kaldırıp bakalım. yetmişiki millet ne söyler nasıl konuşur duyalım, bilelim. türkçemize bir zararı olmaz. neticede başlıkların içini türkçe doldurmuyor muyuz?
(bkz: okey baby)
(bkz: i will think about it)
(bkz: i will reply you)
(bkz: britanyanin kopegiyim ondan ingilizce baslik aciyorum)
(bkz: britanyanin kopegiyim ondan ingilizce nick kullaniyorum)
madem türkçeye sahip çıkma ilkesiyle yola çıkılmıştır sadece ingilizceyle sınırlandırılması saçma olan başlık
yok ekşiden farklı olunsun diye yapılıyorsa daha bir saçma olan başlık
(bkz: gereksiz başlıklar)
saçmalıktan öteye gidemeyen kampanya. farkımız olsun istiyorsak siteyi klondan kurtarmak gerekir.. başlıkları ingilizce açmassak nasıl bir sonuca varıcaz anlamış değilim.. ayrıca filmleri orjinal adlarıyla yazmak da gayet hoş bir özelliktir.. daha akıllıca kampanyalarda karşılaşmak üzere..
(bkz: hey man)
(bkz: i got you baby) *
Ekşi'den farklı olmak için değil Türkçe'mizi korumak için desteklediğim kampanya.
dil yönüyle ekşiden farkımız zaten halihazırda bulunmaktadır
(bkz: arapça başlık açmayalım kampanyası)
(bkz: yeme beni)
farklı olma çabası içine girmeye gerek olmayan kampanya. sonuçta bazı şeyler sadece ingilizce olmak zorundadır orjinali ingilizcedir. türkçe yazmaya kalkarsak vay halimize ki herşeyin orjinali güzeldir.bi kere ingilizce şarkı ve gruplar nasıl olacak? ingilizce filmler nasıl olacak? gibi sorular da sorulabilir.gereği yok bunun.
let's join this campaign diyeceğim kampanya. ayrıca ingilizce konuşmak ve yazmak britanya köpekliği midir düşünmek lazım. hadi bunu yazan kişi düşünsün bakalım asıl hayvanlık kimde?
nostalji olmuş kampanyadır. birde o zaman arapça ve farsça kelimeleri de kullanmayalım o zaman kampanyası başlatılmalıdır.

(bkz: ekşiden bir farkımız olsun ve kampanya yapmayalım kampanyası)
(bkz: kendisiyle çelişen ifadeler)
bu sözlüğün eksi den farkı vardır efendim, uludag sozluktur, yazarları dost arkadaştır, insandır, saygılıdır.
yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı anlayışıyla yerli dilimizi kullanmamız gerektiğini vurgulayan kampanya.
güncel Önemli Başlıklar