1. 1.
  uzun zamandır şöyle sözlükle ilgili sorunlardan bahsetmiyodum. günün en verimli saatinde aklıma geldi de yazıyorum, iyi oldu bu amına koyyiim.
  bazı bazı bişeyler yazıyosunuz, görüyorum. espri olur, toplumda çoğu insanın kabul ettiği tabular olur, normlar olur. iyi hoş güzel yazıyosunuz da bazı güruh biliyosunuz ki sizle aynı fikirde olmaz. yüzdeye vursak %10 bile değildir belki; amma velakin bu azınlık entarinizi eksileyince de bi bozuluyosunuz, kırılıyosunuz. özellikle de gözlemledim ki bu durumdan en fazla da yeni nesil yazarlar hoşnut değil artık karma meselesinden mi nedir onu bilemicem. ya arkadar siz karma için mi yada herkes yazdığını okusun beğensin artılasın paylaşsın diye mi yazıyosunuz? böyle takıntılarınız olmasın.
  ulan bide entarinin sonuna editleyip de ''eksileyen arkadaş bunu neden eksiledi, neyini beğenmedin söylesene'' gibi saçma salak şeyler yazıyosunuz.
  koyverin gitsin karmayı ya 3 5 oy için fik,rlerinizi satmayın olduğundan farklı göstermeyin, eksi oyları şikayet etmeyin.
  3 -7 ... anto
 2. 2.
  (bkz: ÜFF YNE EKSi ALMŞM YHAA ()
  4 ... cogulsahis
 3. 3.
  ortada bir fikir değilde, doğru bilgiyi eksileyince yapılan şey. * * *
  2 ... ankakusu
 4. 4.
  alınan entry e göre değişen durumdur. az önce abdullah öcalan başlığındaki entry de eksi almışım, çok takmam.
  1 -1 ... bedbaht diferansiyel
 5. 5.
  (bkz: eksi oy aldıktan sonra gözyaşlarına boğulan yazar)
  ... lahmacunun kiymaya doydugu an
 6. 6.
  seri eksi atarım benden serisi yoktur hatta. aynı zamanda yedigim eksileri hic bi zaman dert etmem baslıktaki bahsedilen insan cesidi gibi. herzaman karsımdadır bu tarz insanlar. eksilerime hazır olsunlar son bikac entry kaldı sozluge katılmama
  ... hara gebaya
 7. 7.
  yanlış yoldadır.
  2 ... anto