bugün

halkçı ekremin atanın beni türk hekimlerine emanet edin sözüne uymadığını gösteren durumdur. bizim yerli milli hastaneler yetmedi mi başkan..

https://www.yenicaggazete...inda-aciklama-310420h.htm
Ulan Ekrem. Uygurların ağırlıklı yaşadığı semtlerin duraklarına çince yazıları yazdırdığını unutmadım
Yandaş hastaneye gideceğine amerikan hastanesine gitmesi isabet olmuş.
Hiçbir siyasetçi devlet hastanesinde tedavi görmez...bu hep böyledir.
dinciler hastalanınca arapistan hastanesinde yatıyor zaten amonyum.
Bende özel sigortam sayesinde amerikan hastanesi vs gidiyorum. Tüm doktorları da türk. Fazla gözünüzde büyütmeyin. Sağlık bakanımızın hastanesinden hiç bir farkı yok.
mal dincilerin abuk sabuk işleri

git amerikan hastanesine

yatan hastanın % 70 i ölümüne reyizcidir

mecbur

istanbul için bütün tanınmış bilinmiş doktorlar oraya çekiyor

yoksa o eski püskü yer yerine

çok daha modern hastaneler var

ayrıca

dinciler hırsızdır çalarlar.
ohh yan gel yat diye mi oy verdik biz sana? bu cehapeye oy verenler görüyonuz mu?

cinali beye verilecekti o mazbata. yohh abi benim oyum agepeye.
Ahmet Burak Erdoğan - londrada ekonomi eğitimi aldı.
Necmeddin Bilal Erdoğan - harvard üniversitesi
Esra erdoğan - indiana University
Sümeyye ERDOĞAN - LONDRA ekonomi okulu

Demek ki memlekette, islam ülkelerinde eğitim yoktuda, gavur ellere gittiler zavallılar.

Başkasına bok atmadan önce dönüp kendine bakmak onur ister, gurur ister. Yani sizin için problem yaratacak bir durum yok, aynen devam.
Benim takıldıgım nokta şu ; ekrem başkan durumum iyi demişti. Ama yine de hastanede.

Durumu iyi olanların tedavisi evde olmuyor muydu ?
Türkiyede rum hastanesi vardı da ekrem mi gitmedi.
çomarların akıllarını karıştıran durumdur. zamanında gece rüyasında istişareye yatıp rabbinden "cleveland" lafını işitenleri alkışlayan bu embesiller veya reyislerinin tüm çocuklarının amerikalarda okumasını yadırgamayan, aile servetlerinin tamamının dolar olmasını sineye çeken bu danalar iş muhalefetten birisi olunca hemen dillerini yalamaktan başka şeyler yapmaya da kullanmaya başlıyorlar görüldüğü üzere.
güncel Önemli Başlıklar