1. 1.
    gözle görülür elle tutlur henüz bir tane icraatı olmaması durumudur. yancılarıda hala ekrem şöyle böyle diyor ulan demekki akp olmasa istanbul hizmet görmeyecekti . bunların dedeleride böyleydi.
    14 -26 ... frank lucas
  2. 2.
    Başlık yanlış olmuş, "istanbul'a" kısmı "istanbul'da yaşayanlara" olarak değiştirilmeli.

Ha bir de "tek" kaldırılmalı diye düşünüyorum başlıktan.

Tuvalet fayanslarını değiştirdi ayrıca yetmez mi?
    3 -7 ... benim adim senin
  3. 3.
    çiviyi bilmem de trollere çomarlara sağlam bir kazık çakmıştır. ilişmeyin, cığırsın dursunlar.
    14 -11 ... gcerman
  4. 4.
    küçükçekmece gölüne sağlam çivi çakmıştır. çaktığı çivinin pası da 500 çuval balığı öldürmüştür. helal olsun!
    5 -2 ... rasreas
  5. 4.
    fatih'in tablosunu asmak için bir tane çakmıştır...

hahah çomarlar nasıl bizim aklımıza gelmedi diye kuduruyorlar...

bu arada; tıpkı yardım kampanyasında olduğu gibi akp yine bu fikri de çalmış ve bir benzerini yapmış.

https://odatv4.com/cumhur...tih-hamlesi-29062041.html

lan allahtan bir iki orjinal fikir çıkıyor...
    5 -3 ... rottweiler
  6. 5.
    çivi için fatihin tablosunu alalım dedi ondada tablonun çakmasını almış garibim.
    2 -6 ... frank lucas
  7. 6.
    geçen sene tekrarlanan seçimde çiviyi nasıl çaktıysa adamlar hala kendine gelemedi aq.
    3 -1 ... temirata
  8. 7.
    işinize geleni görüyor gelmeyeni görmüyorsunuz. Adam daha geçen ay çeşme açtı ya.
    ekremin 1 yılda istanbula çaktığı tek çivi
    3 -1 ... sacramento tr
  9. 8.
    gramer bilmeyen siyasi dincilere çaktığı herhangi bir çivi.
    3 -2 ... shreddinger
  10. 9.
    Çiviyi bilmem ama cemaatlere vakıflara yapılan peşkeşleri, avantaları kesmekle, haram arabaları sergilemekle siz ak-itlere acaip çaktı, çıkartamıyorsunuz, it gibi kudurup mesnetsiz saldırıyorsunuz.
    6 -5 ... kapucino