bugün

(bkz: gözleri kalp şeklinde gülen surat)

bir kaç saat önce gerçekleşmiş, ışıklı başkanımız kendisinin ve ayilesinin mal varlığını açıklamış hakkında 420 milyon dolar serfeti var şeklinde tepkime koyan akturollere gereken cevabı vermiştir.

"vermiştir" diyorum zira ışıklı başkanımızın mal varlığı söylendiyi gibi deyil. maddi anlamda, manevi anlamda ise tam tersi zira, ben gibi bir mal seçmene sayip olmak kazanımların en büyüyüdür nazarımda.

neyse, ışıklı ve dayi chp, sp, ip, dsp, pkk, fetö, dhkp c, mlkp nin desteyi ile başkan olan ekremimizin mal varlığı şöyle imiş. tabi kendi açıklaması bu, gerçeyi bir o birde paşam biliyor.

-302 bin liralık Beylikdüzü’nde dükkan
-911 bin liralık Beylikdüzü’nde mesken
-120 bin liralık Beylikdüzü’nde arsa
-248 bin liralık Büyükçekmece’de dükkan
-26 bin liralık Beylikdüzü’nde hisseli arsa
-71 bin liralık Beylikdüzü’nde dükkan
-30 bin liralık Çanakkale/Eceabat’ta ev
-204 bin liralık Balıkesir/Edremit’te arsa
-256 bin liralık Balıkesir/Edremit’te arsa
-52 bin liralık Balıkesir/Edremit’te arsa
-15 bin liralık Çanakkale/Eceabat’ta dam
-313 bin liralık Balıkesir/Edremit’te arsa
-165 bin liralık Balıkesir/Edremit’te arsa
-210 bin liralık Trabzon/Ortahisar’da arsa
-772 bin liralık Balıkesir/Edremit’te arsa (Tevhit işlemli)

ne kadanda mütenasip bir mal varlığı listesi, sizce de öyle deyil mi? bence öyle, eeyy aktıroller hani 420 milyon dolar serfet ayol? hani, alın işte altı üstü 5 milyon tale deyerinde serfeti, ışıklı başkanımızın.

bilmiyorum buna ne gibi bir kulp takıceksiniz, gerçekten merak ediyorum ama eminim ışıklı başkanımız onun da üstesinde gelicektir. başkanım b.düzü'ndeki 120 binlik arsaya ben 200 bin veriyorum, bana satın n'olur?

80 bin tale kar az deyil hani. o olmazsa eceabat'taki 30 binlik eve 50 bin verebilirim. olmadı yine b.düzü'ndeki 71 binlik dükkana 100 bin vereyim. lütfen. olmaz öyküüyleen! evet.

https://www.haberturk.com...arligini-acikladi-2498435
sözü edilen miktar için anlık kur bilgisiyle..

görsel

yani yaklaşık 2.4 milyar türk lirasıdır..

şimdi 2,4 milyar türk lirası ile 5 milyon türk lirasını siz oranlayın..

bir de binali açıklasın bakalım akp ile göreve gelmeden önce ve sonraki mal varlığını..

müteahhitlik yapan birisi için 5 milyon türk lirası istanbulda 3 apartman satmaya bakar..

ama tabii oto yıkamacı anlamaz böyle işlerden..
“iyesta” kullanıcı adıyla paylaşım yapan eski fetöcü yeni apocu kişinin yaptığı paylaşımın kaynağı olan habertürke bakarsak oda eski fetöcü yeni apocudur. Ekrem imamoğlu kraldır. Aksini düşünen eski fetöcü yeni apocudur. ;)