bugün

yeni akit gazetesi yazarı ali karahasanoğlu tarafından kaleme alınan "imamoğlu, Kaz Dağları’ndaki 15 Parseli, Piknik için Mi Almış?" başlıklı yazıda ada, ada parsel, parsel belirtilmiş.

karahasanoğlu'nun yazısına göre, imamoğlu ailesi mal varlıkları listesinde kaz dağları'nda 15 arsa sahibi olduklarını açıklamışlar.

açıklamadıkları parsellerin olabileceği konusuna da değinmiş, sayın karahasanoğlu. akabinde ise, imamoğlu ailesinin malvarlığı listesinden edremit ilçesi, güre mahallesi diye kayıtlı, imamoğu ailesine ait taşınmazların ada-parsel numaralarını vermiş.

https://parselsorgu.tkgm....tyHWk7duTjIn_ZXG4qfmkz-Ls adresinden de vatandaşların sorgulamasını rica etmiş.

767 Ada 1 Parsel

660 Ada 2 Parsel ve yanındaki parsel.

640 Adada, 4 Parsel

668 Adada, 15 Parsel

(Yine Bu Parseli ilerde Birleştirmek Üzere, Yanındaki 16 Parsel, 17 Parsel, 18 Parsel.. Ve Dahi 19 Parsel De imamoğlu Ailesinin.)

658 Ada 5 Parsel

636 Ada 12 Parsel

636 Ada 28 Parsel şeklinde. "ve ardından da eklemiş; imamoğlu ailesi, bu parselleri piknik yapmak için almış olamaz" demiş.

aslına bakarsanız bu durum beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor. bu bilgiyi paylaşmaktaki tek amacım, kaz dağları diyerek algı oluşturan, hükümete yüklenen, haklı olduklarını iddia eden güruh bu nasıl bir tepki verecek.

imamoğlu ailesinin, o üzerine titredikleri kaz dağları'nda 15 arsa sahibi olmalarını ne ile açıklayacaklar. nasıl bir kılıf uyduracaklar. haydi bakalım çapulcular, beri gelin. ali karahasanoğlu'nun bu iddialarına cevap verin.
https://www.facebook.com/...mDhzv2FQ&__tn__=EHH-R
E tamam işte adamın arsası var ki sinayürle altın aranmasına karşı çıkıyor anası skilmesin dye.
arsaların ne için alındığı soruluyor bu yazıda. diyor ki yazar, "imamoğlu bu arsaları piknik yapmak için mi aldı, hayır. ileride müjdeli haber geldiğinde anında oraları betonlaştıracaklar, kalıcı olarak."

buna tepkiniz yok mu? "adamın arsası var zarar görmesin diye karşı çıkıyor altın aranmasın" şeklinde mi savunmanız?
Iq su 80 altı olana Fazla bile o açıklama sanki fazlasını anlatsalar anlayacak.
Benimde pantolonumun içinde alet var ama bu benim tecavüzden suçlanmamı gerektirmez.
Birincisi kimse o araziler satıldığı için değil, o arazilere, doğaya tecavüz edildiği için saklanıyor.
ikincisi, birinin yaptığı hata (eğer imamoğlunun arazi alması hataysa) bir diğerinin hatasını normal kılmaz.
çapulcular iyice saçmalamaya başladı. imamoğlu'nun kaz dağları'nda arsaları olmasa umurunda olmayacak yani. e bu kezde siz, çevreye duyarlı, ağaç sevdalısı, yeşil meraklısı seçmeni ile çelişmeyecek mi?

ya da böyle umarsız birine nasıl oy verebildiniz lan? hıaaaa!
doğaya zarar gelmemesi için satın almış ışıklı başkanımız. aynını akp li biri yapmış olsaydı betonlaşacaktı tabi. sözlük yıkılacaktı akabinde ise.

"okopo koz doğlorono boton yoğono holono gotorocok, oşto o zomon botonon yonolmodoğono onloyocok boyoz odom" hasiktir yaa!
ikiyüzlülüğün alasını izliyoruz. cem yilmaz ve tarkanda mulk sahibiymiş. yuh bee
aaa üstüme iyilik sağlık, size ne ayol. ne ilgilendiriyor sizi, ışıklı başkanmızın arsaları. yok 15 pastel, vay efandım kaç ada felan. adam çevreyi korumak maksatlı almış. ne yapsaydı size bırakıp ağaçların kesilmesine meydan mı verseydi?

pislikler, her şeyiniz yalan dolan irtifa amk! ayhh amk dedim. özür dilerim nonoşlar ama dayanamıyorum aktırollere. baqın zaten t*ng*r de benlen aynı fikirde üstte, "adamın arsası, parasını vermiş almış" diyor o da!

aaa yok, aa silmiş. 18 eksi oy almıştı ondan sanırım. evet.
en ülke düşmanı gazetenin en iftiracı yazarının çağrısına uyarak ("Entel dantel kesimi, https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/ adresinden sorgulayıp, yazdıklarımızı teyit etsinler") parselleri inceledim. bir orman talanı, dağ talanı falan göremedim.

yatırımlık arsalar. en büyük olan 3.5 dönüm, zaten kızılkeçili meskun alanına bitişik. uydu görüntüsü 2012 yılına ait. imamoğlu 2016-2018 yılında arsaları aldığında, daha kuzeydeki arsalar süleyman soylu'nun kafasından daha dımdızlak durumdaymış.

imamoğlu, Kaz Dağları’ndaki 15 parseli, piknik için mi alıp almış mıdır bilemem de, devlet oraları hangi amaç için yüzer metre yüzer metre parselleyip satmış? tarım ormancılık faaliyeti için değil herhalde.

mesajımızı her zamanki temennimizle sonlandıralım: "yazık senin kalıbına yeni akit"

görsel
parsel listesi zaten imamoğlu'nun açıkladığı malvarlığı listesinde var. sağ alta onu da ekledim. gözü görmek isteyene.

orda bir orman katliamı olsaydı, "adam" ada ve parsel numaralarını verdikten sonra "parsel sorgu" linkini verip "sorgulayın" demezdi, "köşeyazısı"nın altına haritayı basar üzerine parselleri işaretlerdi, "bak ormanın içine nasıl da etmiş" derdi. tabi kendisinin o sorgulamayı yapıp, "tüh be, burdan bana mama çıkmaz" dediğine eminim.

o dediği sorgulamayı onun yerine ben yapıp burda yayınlayıverdim. o parsellerde bir orman talanı yok. akit'in müslümanlığı bu kadar işte, metodları "çamur at izi kalsın" yapmak.
ya bence sen yazma, hele bir üstündeki orospu evladı gibiler hiç yazmasın. yazar orada "orman katliamı" var falan demiyor. vakti zamanı gelince o arsaları da betonlaştırmak için ağaçları kesecek-

beylikdüzü'nü, betona doyurduğu gibi" diyor, demeye getiriyor. sen hala "orada ağaç katliamı yok" diye bir şeyler ispat etmeye çalışıyorsun.
hangi ağaçları kesecek ya. bak tekrar gönderiyorum. bak tekrar anlatıyorum. uydu görüntüsü 2012 yılına ait. adam arsaları 2016-2018'de almış. sen işaretli parsellerde bir orman arazisi görüyor musun? harita okuma özürlü müsün sen?
görsel