bugün

bi bilinmezi gizli kalmış konuyu ayyuka çıkarma ışık tutma amaçlı sorulan natürel sualdir.

bence söylemiyle eyleminin farklı olması yüzündendir. örneğin seçimden önce camiden hiç çıkmazdı seçimi kazandı cumaya bile gitmez oldu. halk bunları yemiyor artık. cetvel gibi doğru olacaksın. evet..
ibb başkanına karşı hoş olmayan hisler beslendiği iddiası.
Evet sırf frank lucas biraz tepki alsın, insanlar üstüne gitsin diye up'lamak için yazdım, üzgün değilim.
işe bile gitmeden maaş alıp belediyede yan gelip yatan bedavaya belediyenin araçlarını kendi aracı gibi kullanan yavşakların düzenini bozduğu için.
çekemedikleri için.
Henüz icraatının 1. Yılını doldurmuş Başkan. Nefret edecek bir şey yok ortada daha
Çalışmadığı için.
Kusura bakmada imamoğlunun tek beğendiğim yönü çocuklara süt dağıtması onun dışında hiçbir icraati yoktur.
Kusura bakmayında sosyal mesyada paylaştığı resimler sadece şov amaçlı. Uyanık adam 2018 de çekilmiş fotoğrafı 2020 de atmış. Tam bir kemalist kandıran.
Çalışmadığı için.
Kusura bakmada imamoğlunun tek beğendiğim yönü çocuklara süt dağıtması onun dışında hiçbir icraati yoktur.
Kusura bakmayında sosyal mesyada paylaştığı resimler sadece şov amaçlı. Uyanık adam 2018 de çekilmiş fotoğrafı 2020 de atmış. Tam bir kemalist kandıran.

Ulaşıl zammı
Şehir hastanelerinin yolunu yapmaması
Sürekli tatile çıkması.
Halk onları yiyor amk ileri demokrasilerde siyasetçi camiye mi gitmiş havraya mı bakılmaz burası ortadoğu olduğu için kuralına göre oynuyor.
Döşediği 800 binlik boru için.
5000 tane şakirti i.b.b. den attı

hatta bazıları sözlüklerde yazar olup kinini kusuyor

çatlasınlar.
çünkü kazandı. hem de eze eze.
nefret edilmiyor, bir iş yaptığı yok maalesef. makamı boşuna meşgul ediyor. özledik binali yıldırım'ı.
hdp ile yakınlaşmasından dolayı sevmiyorum şimdi malın biri gelir bana "akp de zamanında yakınlaşmadı mı?"der o demeden önce söyleyim ben ne akp liyim ne chp li ne mhp li ne iyi partili ne hdp li ne fetöcü ne de pkklıyım kardeşim ben TÜRKÇÜYÜM ama ne yazık ki ülkem de TÜRKÇÜ parti yok şimdi bazıları yine gelir "mhp ve iyi parti TÜRKÇÜ değil mi?"der lakin TÜRKÇÜLÜĞE karşıt hareket eden şahıslarla ve partilerle ittifak yaptığını söyleyince bir şey diyemez
Terörün siyasi uzantılarını öve öve bitirememesinden. Ülkemizin dört bir yanında kaos ve savaşlar çıkmışken, bulunduğu makama uymaması bir yana, "Türkiye neden s400 alıyor, savunma sistemine ne gerek var? " diyecek kadar öngörüsüz olduğundan.
"Daha biz başgan aponun heykelini dikeceğiz" diyen bir namerdin avukatı olmasından dolayı ben de sevmiyorum.
Mahmut bey sürücüsüz metro açıldı tüm engellemelere rağmen bunu yapmış insandan ancak troller nefret eder ve zoruna gider.
Arpaliklari kestiği,yolsuzlukları engellediği için nefret ediyorlar.