bugün

siyasetten zerre kadar anlamayan
ekremin bi kukla tarafından yönetildiğiniden
bi haber acınası tiptir. evet. hatta net ötesi..
imamoğlu ndan medet falan ummuyoruz. siz yeter ki bu milletin yakasından siktirolun gidin. kim gelirse gelsin.
ekrem imamoğlu icraat yapmayacağı için yakın da götlüğünü yüzüne çarpacağım tip tir .

ekrem in vaad ettiği icraatlar nerde diyerekten ve bir o kadar da bade süzerekten .

halk faydasını görmediği adamı çok güzel indirir .

hadi bakalım !
akpli bakanlar, millet vekilleri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ve hatta muhtarlar sanki kendi kararlarını kendileri veriyor, müthiş bir parti içi demokrasi ile bütün bireylerin katılımıyla kararlar alınıyor ya. onlar kukla değil hepsi siyasetten çok iyi anlıyor ya, o yüzden ekrem'den değil onlardan medet ummak lazım.
icraatlar nerde ekrem icraatlar .

ben şimdiden başladım .

umarım ekrem beni mahcup eder .
Rteye secdeye duran akit rahatsız.
yıldırım bütün kararlarını kendi verdiği için haklı serzeniştir.

bu arada yönetene değil yönetilene kukla denir, düzelt istersen.
Akp den medet ummaktan bin kat iyi olandır.

Şuna bak cebini dolduracakmış yandaşlarıyla birlikte, ulan pezevenk sen onları akp'li mi sandın? Gözümüzün önünde yaptılar herşeyi senin benim paramı yediler hala daha savunuyorsunuz, karşımda olsan yüzüne tükürürdüm de tükürüğüme yazık gerçekten.
ak putçular dikkatle dinlesin.

https://www.youtube.com/watch?v=Yq-qIk7ac4E
Ak Partili Burhan Kuzu, uyuşturucu baronu Naci Zindaşti ile Aliye Uzun vasıtasıyla tanıştı. Bu tanışmanın ardından Kuzu’nun başı beladan kurtulmazken iddialar öyle ki ölümünde bile etkili olduğu öne sürüldü. Aliye Uzun AK Parti Beşiktaş ilçe Teşkilatı üyesi. çevresinin çok geniş olduğu biliniyor. 2014 yılında Londra’da yaşamaya başlıyor. St.Giles College London Central’da eğitim hayatını devam ettiriyor. Ancak siyaset sevdası onu AK Parti Beşiktaş ilçe yöneticiliği üyeliğine kadar getiriyor. Sık sık Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere AK Parti’nin tüm yönetici kadrosuyla fotoğraflar çekiliyor ve sosyal medya hesaplarında paylaşıyor. Öyle ki Cumhurbaşkanı ile farklı günlerde farklı mekanlarda birçok fotoğrafını paylaşmış. sedat peker'in iddialarına konu olan ziraat bankası'nın eski genel müdürü aliye uzun, ekrem imamoğlu tarafından ibb genel sekreteri yapıldı.
iktidardan medet uman tipten çok daha realist ve analitik düşünmektedir. orası net.
Ümit can uygun olayı aklımı aldı.
ittifak olmasaydı tek başına seçim alamazdı.

yeni siyasete giren birisinin bu oyları alması imkansız.

aday olsa bile tek başına seçilemez orası ayrı.
Ekrem balonoğlu.

Çare Mansur yavaş.
toplum içinde gülüşmelere neden olan tiptir. adama sorarlar eko denen zevat istanbula şovdan başka ne yaptı istanbulun 5 yılını çaldı milyonlarca dolar borç bıraktı.
istanbul'da yaşamıyor olması gereken tiptir. istanbul'da yaşıyor olsa imamoğlu'ndan değil belediye başkanlığı veya daha üzeri bir görev, basit bir tekel büfe bile idare edemeyeceğini bilir.
erdogan'dan medet uman kisiyle ayni hislere sahiptir. sadece oznesi farklidir.
ek: bize lazim olan kisilere bel baglamak değil, saglam bir sistemdir. suphesiz saglam temeller uzerine oturmus bir siyasal sistem kisilerin uzerindedir.
Şahıslardan medet ummuyoruz.

Bir şahsın oyuncağı ettiğiniz ülkeyi, kurtarmaya çalışıyoruz.
baydınız amk ! ona da dedik bu kadar fark atma diye !..
güncel Önemli Başlıklar