bugün

görsel
Hala şansı var gibi son dakika torbadan çıkabilir.
mansur için aylardır aday olmayacak isteyenle 3 bin usd iddiaya girerim derken sesi çıkmayanların an itibariyle cb adayı olmasını istedikleri zevattır. şaka gibisiniz ya vallahi bu zevat cb olur mu sizce he istanbul halkı bundan nefret etmiş adını duyan içinden neler söylüyor? hem de en azılı alevi solcusu kemalisti bundan nefret ediyor sizn görüşleriniz ne kadar kıt ya.
ekremi başa getirirseniz ülkeyi dımdızlak soyar. net söylüyorum daha adam 2. yılında belediyenin gayrimenkulünü zimmetine geçiriyor. bu adam devletin başına mı koyulur.

edit: üstelik tadilatını da belediyenin bütçesiyle yapıyor. *
"Wilson Prensipleri Cemiyeti" üyesi gibi bir havası var.
görsel
56 kişi iyi 1 kişi kötü gözüküyor demiş.

görsel
3 küsür senedir türkiye'nin en büyük şehri en az 16 milyonluk koca istanbul'u yönetiyor. türkiye'yi neden yönetemesin.
Şu başlığa yazmayayım diye düşünüyordum ama az önce haberlerde edremit'te tatil yaptığını görünce dayanamadım.
Aday olursa ve oy verilirse yazık şu adama verilen oylara.
Aysun kayacı gibi zihniyete sahip olanlar verebilir tabi. Onların oyunun gözümde bir kıymeti yok.
başın sağolsun imamoğlu kraliçe teyzen ölmüş.
görsel
büyükelçiye taziyeye gitmesi gerekir. yedikleri içtikleri ayrı gitmiyordu kışın ortasında.
görsel
Bence bunun lakabı tatilde olsun..
Senin adın ekrem, benim adım ekrem bundan sonra senin ismin "ekrem kemal" olsun.
görsel
görsel
ben başa geçecek kadar inşallah türkiye cumhuriyeti'nin başkanı olur.
inşallah cumhurbaşkanı.
chp'nin adayı olacak sonunda. kılıçdaroğlu aday falan olamaz.
Istanbul'u su bastigindaki eleştirilere olan, kibirli ve küstah açıklama ve tavirlarindan sonra, oy vermeyi düşünmediğim siyasetçi. Eterinden kaçarken, beterine yakalanmayalim. Uzun süre, devletin başında karadenizli görmek istemiyorum mümkünse.
aday olursa oy vereceğim başkan. ay baksanıza ne güzel kalpli, ne sevecen bir adam.
cb adaylığında Mansur yavaş'tan daha fazla oy alabilecek siyasetçi. her kesimden oy alır.
öcü gibi korkuyorlar imamoğlu yoldaşımdan.
bence en iyi siyasetçi olabilir halihazırdaki. bakırköy-kadıköy vapur hattını açarsa hatta açmasa bile kesinlikle oyum ekrem'den yana.
AKP'nin bir türlü açığını bulamadığı, havuz medyasının suni gündemlerle yıpratmaya çalıştığı dürüst bir siyasetçi.
trabzon akçaabat doğumlu, beylik düzü belediye başkanlığı yapmış sonra istanbul büyükşehir belediye başkanı olmuştur.