bugün

Adamın eşini atayabilir. Suçun şahsiliği diye bir şey var.

Yıllar önce herkesin para yatırdığı bankaya 1 lira yatırdı diye adamın ailesini perişan edenler anlamaz.
çalışanlar da chplilerden oluştuğu için hoşuma giden atama.

birbirlerini yumruklasınlar doya doya asdfghj.
ben değilim.
Suçun ve cezanın şahsiliği ilkesi diye bir şey duymayan insanların eleştirisi.

Siz tabi yedi göbeğini içeri atınca daha çok seviyorsunuz.
ekremin bilerek yaptığı hatalar zinciridir. adamın tek derdi hükumetin onu görevden alması kendisinin kahraman ilan edilip cb olmasıdır. oyuna gelmeyin ekremi yağlayın 5 yıl kalsın ki cah itleri insanlar görsün.

görsel
zabıta memuruna yaptığı o darp hareketinden sonra oldukça sinir olduğum o daire başkanının eşinin ibb'ye atanma olayı. imamoğlu atayacak başka isim bulamamış sanırım. maalesef imamoğlu benim gözümde bir soru işaretidir. diğer ilginç atamaları için:

(bkz: iski/#42329418)
damadını bakan mı yapmış? amerikan vatandaşlarını büyükelçimi yapmış? hayvanat bahçesi müdürünü tübitak müdürümü? şoförünü milletvekilimi? fetoya kozmik oda açanı danışman mı yapmış?
bunları yaptıysa bir daha ona oy veren senden beter şerefsiz olsun inşallah.
bir amininizi alırım.
ne diyecekler vardır bir bildiği deyip geçecekler sonra başka bir başlıkta başka bir parti seçmenini sorgulamıyorsunuz çomarsınız diye suçlayacaklar.
1,2,4,7,10,15,16. Entryleri görmüyorum yani başlık komple aktroll. Skandal olmayan atamadır.
Halka Faydalı olacak bişey yaptıysa skandal olarak nitelendirilir.
eşini, dostunu atamadığı zaman buna alışık olan akpliler doğal olarak şaşırıyorlar tabi.
kaynak da yeni akit.
*
--spoiler--
Resmen liyakatsizlik.

Muhasebe bitirmiş, sonra işletme bitirmiş ardından idare yönetimi üzerine yüksek lisans yapan adamı yönetim kurulu vekili yapmış.
--spoiler--

iki yıllık myo bitirmiş, ardından açıköğretimden dört yıllık tamamlamış, sonradan bir de tabela tarzı özel üniversiteden yüksek lisansını sürdürüyormuş. liyakate bak be! şef kadrosu falan değil üst düzey yönetici ataması bu. Gençlik kolarındaki faaliyetleri kendisine ibb'de üst düzey yöneticiliği sunmuş. giderek akp'lilere benziyorsun imamoğlu.
Valla balı tutan parmağını yalar ağa.

Peki yaa AKP'nin gençlik kolları kontenjanindan belediyeye atanan bankamatik memurlarından haberiniz var mı

Aylarca belediyeye uğramayip 3000-5000 maaşı cukkka eden türbanlı bacılar

Yada havaalanı pisinde deve kesen badem bıyıklı amcaları unutmadı bu ülke

Not CHP'li falan degilim..
En tav olduğum olay imamoğlu hata yapınca Akp de yapıyor diyen gerizekalı.

Tamam muhalifiz ama bu kadar gerizekalı olmayın arkadaşlar.

O hata yaptığı için imamoğlu’na oy verdik oda yaparsa gider başkasına veririz.
Ekremde cok olmaya başladı yeter artık.
Atama yapılan yer Halk ekmek. stratejik bir kurum..

Cumhurbaşkanımız daha dün ne dedi “Gıda güvenliği milli güvenlik meselesi haline geldi “ dedi.

Ekmeğe değer vermeyen milletler yok olmaya mahkûmdur.
liyakati doğru yazsaydın lan bari..
Bu tip pozisyonlara özel sektör deneyimli birilerinin atanması daha doğru olur.
Özellikle gıda, fmcg tecrübesi olan profesyonelleri atamak doğru olandır.

Ama cumhurbaşkanı dahi eski iett müdürü olan memlekette liyakat sorgulanamaz tabii ki.

Edit: olmayan bir şeyi mi söylüyorum arkadaşlar? Hazmedemediğiniz nedir? Gayet tarafsız yazdığımı düşünüyorum.
yenisafak bunu begendi!
Kaynağında hâyır olmayan haber. Swh.
Kendi güvendiği adamları almanın adı “skandal” olmuş.
Atananların kim olduğu, bir bağlantılarının olup olmadığı yazılmamış bile. Sadece atama var ve ekrem yaptıysa kesin kendi yandaşıdır.

(bkz: Kişi kendinden bilir işi)