bugün

görsel

Anne ve babasıyla birlikte Umre'ye giden istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem imamoğlu'ndan ilk fotoğraf geldi. imamoğlu'nun Umre'de bir vatandaşla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı.

https://www.sondakika.com...an-ilk-fotograf-15559231/
Daha geçenlerde büyükelçilerle kafayı çeken belediye başkanının bir şovu olan eylem.

Ekrem sözde hacı olacak ve yine bizim saf mütedeyyin insanlarımızı bu hacıdır diye kandıracak. Yerseniz. Gelince yine aynı meyhane, kayık kıyak devam edecek. Yakışır ekrem başkanıma.
o değilde usta, Müslümanlık ve din üzerinden ne güzel uyuttular koca ülkeyi be. ama hep Kongo cumhuriyeti yüzünden bunlar. bir sürü cahil nasıl toplanmış. Puta tapıyorlar sanki. Arada bir açın izleyin.
allah kabul etsinden başka söylenecek bir şey olmayan gidiştir. bizim millet harbiden çok tuhaf. 21 senedir dini kullanarak seçim kazanan bir parti var ve millet imamoğlunun umreye gitmesini şov olarak seçim yatırımı olarak görüp aklınca laf sokuyor. imamoğlunu savunuyor yaaeaeae diye sümüklenmeden önce aşağıyı iyi oku "büyük resim görme uzmanı" kardeşim..

bu adamı zorla cumhurbaşkanı yaptırtacaksınız başımıza. biz rizeliden kurtulmaya çalışırken başımıza copy-paste kıvamında olan trabzonluyu getireceksiniz el birliği ile. 1 adım ötesini göremeyen bir iç işleri bakanı reisine yaranmak için adamın üzerine üzerine gidip sürekli görsel bir mağduriyet yaratıyor. yetmiyor akp seçmeni ( ak mücahid olanlar ) sürekli saçma sapan içi bomboş şeylerle eleştirip, saldırıp bir başka mağduriyet kapısını açıyor. adam balıkçıya gidiyor wowowowo harammmm içkili ortağğğmm diye zırlıyor. umreye gidiyor "hacı ayağına yatıyor bah hele bahhhh baahhhh" diye zırlıyor. ulan zorla bu adamı cumhurbaşkanı yaptırtıp bir 20 senemizi daha yerseniz bu sefer işin rengi değişir açık ve net yazıyorum..

hee şimdi birileri der ki ; madem bu adamın en tepeye çıkmasını istemiyordun neden ibb seçimlerinde buna oy verdin ? karşısında sadece her türlü illegal işte adı geçen bir oğlu olan ve başbakan iken reisinden talimat gelmeden nefes bile alamayan bir binali yıldırım varken ve oy kullanacak iken başka ne yapacaktık ? istanbulu bilen, tanıyan ve kendi özgür iradesi ile birtakım kararlar alabilecek bir başkan adayı çıkartsalardı misal eski fatih belediye başkanı gibi ona oy verilirdi. tevfik göksu falan değil o binali yıldırımdan da beter..
Din akpden sorumlu olduğu için arayıp bir izin almalıydı Erdoğan’dan.

Senelerdir dini kullanıp karşı taraf dediği kişi gidince “şov” diyor.

Lan sen hırsız 4 bakanını bile yargılayamamış, “bakara makara” diye dalga geçen birinin büyükelçi olarak atanmasına göz yummuş bir kitlenin parçasısın.

Senin ne haddine insanları yargılamak?
Aferin Ekrem'e, en iyisini yapıyor. Her şeyi yalan bile olsa, en azından diploması gerçek. Eleştirecek heriflerin önce bunu dürüstçe konuşması gerek. Zira müslümana iki yüzlülük yapışmaz, yapışmamalı. Münafıklık alâmetidir.
Biz iyi niyetli bakarız. Ne amaçla gitmiş olursa olsun güzel bir fotodur. Ki insanların kalbini göremeyiz, tamamen dini duygularla da gidilmiş olabilir. Her insan umreye gidebilir. Allah kabul etsin niyetini.
fetodan gelecek emirlerin orada tebliğ edilmesindendir çoooook büyük bir ihtimalale.
Hocam yalnız Londralı yetkililer mekke Medineye giremiyor.
Hayır yani boşuna gitmiş olma o yüzden diyorum. Balık falan yerdiniz.
Umre akplilerin ve tesettürlülerin tekelinde olan bir şey mi dedirtir.
beni şaşırtmıştır. belki de gösteriş için değildir. yoksa oy kazanmak için midir? belki de canı gitmek istemiştir.
Samimiyetle gitmişse diyecek bir şeyimiz yok. Ne diyelim, Allah kabul etsin.
Allah kabul etsin biz Kalpleri bilemeyiz.ama Bana daha çok tatile gitmiş havası verdi.
Napsın liyakat dedi sikine takan olmadı.

Bu taktik hep tutuyor ama.
Hiç samimi gelmiyor ama Allah kabul etsin.
Ne diyek.
(#)
--spoiler--
helal olsun adam gerçek müslüman. allah kabul etsin.
--spoiler--

vay anasını be hiç müslüman görmesek kandıracaktın bizi Ekrem gibi.
allah kabul etsin.
Laiklik umreye gidiyor. CHP başımıza şeriat getirecek. AKP'nin yarım bıraktığı işi tamamlayacak.
Akilli adam bu ülkede secim kazanmak icin ana etkellem arabia.diyebilmen lazim.
bunların adeti böyle. seçimlerden önce yasinler, kuranlar, umreler; seçimden sonra rakı balık sofraları...
Dede yargı dağıtıyor. Hadi Dede: Allah'ın bütün vasıflarını üstünde taşıyan! sözünü de bir ele al bakalım. Bekliyoruz efem!
(bkz: yallah Arabistana)
kabede erdoğana dua eden akpliler başlığı: münafıklara bak sen ya, puta tapıyorlar, siyasetlerini alsınlar kabeye soksunlar (ben demiyorum başlığa bakın böyle yazan var)

ekrem imamoğlunun (kameralar eşliğinde) umreye gitmesi başlığı: abi adam ne kadar dindar ve müslüman, ekrem başgan bir tane ya.
görsel
adam hem dindar hem laik hem milliyetçi hem kürtçü hem demokrat hem komünist. daha ne istiyorsunuz. % 1in üzerinde çoğunluğu sağlayan tüm siyasi ideolojileri temsil ediyor işte ne güzel.
*