bugün

Böyle bir yasak getirilirse yayılma hızı gerçekten çok düşer ve yavaş yavaş biter lakin hastalık bitene kadar ekonominin dayanabileceğini zannetmiyorum.
hükümet tarafından ilan edilir edilmez, şunca laf eden yandaşın alayının sahipleneceği istektir.

yalan mı?

kaçıncı kez aynı başlıkları açıyorsunuz ve kaçıncı kez aynı soruyu soruyorum ama "cevab" yok!

ne iş pelikan beslemeleri? neden "hükümet sokağa çıkma kararı alırsa tavrımız değişmez, eleştiririz" diyemiyorsunuz?
hayalleri yıkılan başganımızın laz fegas'a gitmek üzere toplu taşıma araçlarına yaptığı zammın elinde patlaması sonucu sinirini çıkarması olayı gayet normaldir.

görsel
görsel
Kendisi dünyayı gezdi tabi allan balonu.
Şu an sokağa çıkma yasağı alsan ne almasan ne sokağa çıkma yasağının salgını durdurabileceği sanilmiyor ancak yavaşlatma önlemi belki yayılımı yavaslatirsin ama insanlar ihtiyaçlarını gidermek için ne yapicak ordu birliklerini caddelere yayıp onları enfekte etme gibi sonuçlarıda olabilecek bisey...
https://scontent.fist2-1....dc7134de1&oe=5EA8A607
(bkz: erdoğan ın imamoğlu na verecebileği muhtemel cevap)
Amerika'dan sonrasını okumadım.
Bu önerinin kim tarafından, hangi zihniyet kanalıyla, hangi partinin teklifi olduğunun zerre önemi yoktur.
Vakit, iflah olmaz çekişmelerinizin ve hırslarınızın zamanı değil, ülke için en doğru ve hayırlı olanı yapmaktır.

Hunharca artan hasta sayısını ve bulaşıcılığını önlemek adına, geç kalınmadan, sokağa çıkma yasağı gelmelidir.
Sağlık sistemi çökmeden!
En akılcı yöntem Budur!
Canını seven evde kalır. Yoksa hastanelerde odalarda bekler. Bu kadar büyütmeye gerek yok. Adam balık tutmaya çıkıyor? Kardeş illa evde kalması için ülke senin ihtiyaçlarını karşılamak zorunda mı? Adam umursamıyor balık tutmaya Spor yapmaya çıkıyor.
E yapacak bir şey yok. Bir süre sonra hastaneler seçim yapmak zorunda kalınca kimse ağlamasın.
Bu adamin samimiyetine inanmiyorum gerçekten . neden mi? Araç israfi var dedi yeni kapiyi araçlarla doldururken koç holdinge ayit olan şirkete araç kiralama ihalesi verdi üstelik öncekinden iki kat fazla fiyata. Bir yanda sahra hastanesi yapiyorum deyip şov yapiyor diğer yandan bütçe yok deyip açilan hastanenin yolunu yapmiyor bu ve bunun gibi yüzlercesi var. Kötü bir projesin
Fetöcü olduğunu da yazsaydın keşke.
Yarrak kafalı kapı kulu seni.
ekremi imamoğlusu falan neyse de geçen gün 65 yaş üzerine seyahat kısıtlaması gelmiyor diye eleştiren başlık sahibi bugün sokağa çıkma yasağı olsun dedi diye eleştiriyor. gözünüz oynarken başınız sabit duramıyor mu hiç sizin ? ekremini imamoğlunu tartışırız sabahlara kadar ve mutlaka bir çözüm buluruz ama sizin hiçbir şeyi istemezuk tavırlarınız nasıl düzelecek ?
Sırf muhalefet istiyor diye sokağa çıkma yasağı getiremeyen cumhurbaşkanını konuşalım. Allahtan bizim öyle bir çumhurbaşkanımız yok. Olsa ne yapardık mk.
Rall mallsın mall.

Açık ve net evet.
Erdoğan: corona virüs sebebiyle sokağa çıkma çıkma yasağı ilan ediyoruz

imamoğlu: onca insan işden çıkarılıyor ve ekonomi her geçen gün daha kötüye gidiyor. Sokağa çıkma yasağı bir an önce kalkmalı.

Muhalet etmeyi bırak imamoğlu hizmet et.
Şu an sokağa çıkma yasağını sadece vatan hayınları dile getirir evet sokağa çıkma yasağı ilan edilsin de gavurun 5 centine mi muhtaç kalalım?