bugün

bir iddaa. imamoğlu kayak tatilini soran ak partili meclis üyesine götüne girsin kayak tatili dediği belirtiliyor.

bu had aşmaktır. bu ne oldum delisi olmaktır. evli çoluk çocuk sahibi insanlara küfür etmek istanbul Büyükşehir belediye başkanına yakışmıyor.

https://mobile.twitter.co.../1226881233021472769?s=21
iyi yapmış.
aa ilk kez gözüme girdi.
aferin imam.
edit: hala gülüyorum.
az bile demiş. 4 şehit var akp linin sorduğu soruya bak. götüne girsin o kayak takımı.
kalitesi hakkında ciddi ipuçları barındıran bir haberdir.
Dinsizin hakkından imansız geliyor işte.

Tevfik göksu ya bak hele... trabzonlular yunanlıdır demişti kendisi onun özrünü dilemiş mi acaba...
Beton Ekrem şimdi oldu küfürbaz Ekrem, devam başganım bunlar size yakışan hareketler.

Tanım. En fazla belediye zabıta müdürü olabilecekken belediye başkanı olmuş bir kişinin yapmış olduğu terbiyesizce hareket, esefle ve şiddetle kınıyorum.
eğer doğruysa ağzına sağlıktır. az bile söylemiştir.

edit: bakıyorum da sözlüğü yine duyar kasan akitler sarmış. 17 yıldır yapmadığınız ahlaksızlık kalmamışken, hepsini tek tek yazsak yüzlerce sayfa tutacak kepazelikleriniz ortada iken, kalkıp da iki kişi arasında geçen bir münakaşayı gündem yaparak bundan kendinize malzeme çıkarmaya çalışmanız, ekonomiyi, işsizliği unutturup gündemi değiştirmeye çalışmanız ne kadar acınası bir halde olduğunuzu gösteriyor. türkiye'de altı üstü bir belediye başkanı olan bir adam neden cumhurbaşkanından sonra en çok konuşulan ikinci adam oluyor? bu kadar mı çok korkuyorsunuz kendisinden?

imamoğlu eğer gerçekten küfür etmiş ise topluma göre ayıp etmiştir. bana göre ise iyi etmiştir, hatta az bile etmiştir bir seçmen olarak bu olay benim gözümde sadece bundan ibarettir. bir sonraki seçimde de imamoğlu'nun ne küfür etmiş olması, ne de kayak yapmış olması kullanacağım oya etki etmeyecektir. benim için sadece yapmış olduğu çalışmalar önemli olacaktır. böyle magazinsel konularla siz ancak kendiniz gibi olan çomarları kandırırsınız.
içimden "böyle göte böyle y.rak" dememe sebep olmuştur.

siz daha fazla çalmak için tatil yapmıyorsunuz. Adamın hırsızlıkla yolsuzlukla mesaisi olmadığı için tatilini yapıyor mis gibi..
Doğruysa terbiyesizlik etmiştir.
laz uşağidur, arada bir kaçar ağzından normaldir.
Aynı küfürü meclis üyesi imamoğluna etse burada demediğini bırakmayacak elemanlar iyi olmuş ağzına sağlık diyor.

SiZin ben zihniyetinizi sikeyim.

Bu arada imamoğlu ak parti gurubuna değil şahsa o küfürü ettiğini söyleyip şahıstan bire bir özür dilemiş.
Bu siyasilerden bir bok olmaz. Ahmet, mehmet farketmez hepsi aynı bok. Siyasete bulaşıp temiz kalmak mümkün değildir. Ben küfür etmiş ya da etmemiş ona bakmam. Ben vatandaşı nasıl silkiyorlar ona bakarım. Maşallah imamoğluda alıştı o da güzel silkiyor. Ala.
ibb meclisine ayakkabı ile girmiş, benim başörtülü ibb meclis üyesi bacıma küfretmiş, hatta pipisini çıkarıp tam üstüne işeyecekken, son anda pipi kontrol altına alınmış...

Cuma günü görüntüleri izleyeceğiz inşallah-maşallah.
adı geçen şahsı çocukluğundan tanıyan bir trabzonlu tanıdık; "başkan olmasa, zengin olmasa, sıradan birisi olsa, oturup çay bile içilecek adam değil." demişti. her hareketi ile bu iddiayı doğruluyor.

ben karakterinde marakterinde değilim, benim de yaptığım bir hata sürekli yüzüme vurulsa "kafam girsin" derim, insanın sabrı vardır. demiştir dememiştir zerrece umursamıyorum. benim derdim, bir istanbul sakini olarak bu vatandaş başkanlık koltuğuna oturduğundan beri alt üst olan belediye hizmetleri. toplu ulaşım sıçmış durumda, temizlik hizmetleri patates, yani bir vatandaşın belediyeden alması gereken temel hizmetlerin hepsi keşmekeş halini almış, başkan akp'nin tamamlayamadan görevi bırakmak zorunda kaldığı bitmek üzere olan projeleri tamamlayarak şov yapma derdinde.

ekotroller her şeyini savunduğu için adamın da kafa rahat. düşünsenize, bir kitleniz var, bir iş yapsanız da yapmasanız da o kitle tarafıdan takdir ediliyorsunuz sürekli. kim kalkıp iş yapmakla filan uğraşır? yatar, tatiline bakar, parasını alır. tam olarak bu yaşanıyor şu anda. toplu ulaşıma yapılan zammı savunan bir kitleyi de ilk defa tarihimizde görmüş olduk mesela bu sığırlar sayesinde. hepsine kocaman tebrik.
http://www.facebook.com/s...mp;extid=K0mIdi5mplOjvbsD

bu video da görüleceği üzere can çekişmesi olayı doğrular nitelikte, kaldı ki chp'li meclis üyelerinden tık yok. olay da zaten mikrofon açıkken değil kapalı iken olmuş. katip'in başkanı uyarması sonucu patlamış.

madem küfür etmedin, kendini o şekilde savun, ben yüzyüze konuşucam ne demek.

Adamın ettiği küfürü savunan yobazlar demek ki küfür seviyorlar. O zaman size gelsin.

"Sizin topunuzun anasını bacısını dansa kaldırayım."

Hadi bakalım yüksek beğeni bekliyorum karaktersizler.
üstüne gelmeyen kim kaldı ki adamın. keşke malı masanın üzerine çıkarıp koysaydı.
https://m.uludagsozluk.com/e/42837716/

Ger bas lan at organı... bide kalkmış ona buna hakaret etmiş karakter yoksunu korkak.

Sizin hiç kafanız da çalışmıyor lan... tamamen kayıt altına alınıp canlı yayınlanan toplantıda böyle bir küfür edilecek ve tüm borazan basın bunu insanlara ezberletene kadar yayınlamayacak öyle mi? Buna ancak sizin gibiler inanır işte. Ortada görüntü yok, sadece iddia var ama ne hikmetse kapanmıyor o ishal ağzınız bir türlü...

Ettiyse de çıkar özür diler bu kadar basit.
çiçek ve barış böceğini oynayan karakterin aslını açığa vurmasıdır.
sayın ekrem imamoğlu'nun küfrü haketmiş bir terör yandaşına hakettiğini söylemesidir. kibarlığından özür dilemiş, ben olsam özür dilemezdim.
Ederrrr, daha önce de etmişliği vardı hatırlarsanız.
Üzmeyin ışıklı başkanımı.

Adam bunaldı artık ana avrat döver yakında..
şaşırtmamıştır. zamanında valiye küfür etmemişmiydi.
normal bir türk erkeği olduğunun kanıtıdır.
akp lilerin dediği gibi rum değil yani.
Valla Kediyi bile köşeye sıkıştırsan üzerine atlar. Bir insanla bu kadar uğraşılmaz. imamoğlu iyi sabretti yine. Diyorlar ki ekrem imamoğlu küfretmiş. ne demiş: "götüne girsin kayak tatili". küfür de bu. he o zaman diğerleri desin ki ben hiç sövmedim, diyelim ki imamoğlu ayıbetmiş. Eski akp li bülent arınç'ın ettiği küfrü unutmadık daha:"şeyini şeyettimin şeyi". onun için hiç kimse çıkıp ağzını açıp da tek kelime bile etmedi. Hatta Bu küfür literatüre bile geçti. O bunun yanında çok hafif kalır. resmen okkalı sövmüş bak. Hemde usturuplu, üstü örtülü ve çaktırmadan.