bugün

yapamadı.
(bkz: metro inşaatının içini betonla doldurmak)
Akabenin yarida biraktigi metro hatlarini tamamlamakla kalmayip,istanbulluya daha cok hizmet vermek isteyen ekrem abinin yeni hamleleridir.

Arkandayiz baskanim. Allah yar ve yardimcin olsun.
Ankara da önceki belediye 20 senede 10 km yapamayıp devretmişti bakanlığa. istanbul bşb senelerdir anadolu yakası hatlarını birleştiremedi. Zaten sorsak yerli uçak göklerde yerli araba yollarda 7 senedir. Neticede ülke siyasilerinin vaadleri hep benzer. Sağından soluna hepsi aynı özetle.
Artık gündem olmak için gereksiz polemikleri bıraksan da biraz işine yoğunlaşsan diyorum imamoğlu. istanbullu hizmet bekliyor senden. Kaldı 3 yılın ama daha 1 km bile metro yolu yapamadın. Anca çene, anca laf yetiştirme.
Yaklaşık 345.7 kilometrelik bölümü tamamlanmış olup, 5 sene sonunda toplamda 630 kilometreye ulaşması beklenmektedir. Teşekkürler imamoğlu. 2 senede bu kadar yol katetmek cidden büyük iş.
Hastaneye yol yapamadı 630 km metro mu açacakmış. Ramazan bayramında çeşme açmışlardı kılıçdaroğluyla kurban bayramında ne açacaklar göreceğiz.
metro çalışmaları istanbulun her yerinde son hız devam ediyor. bir çoğu bitme aşamasına geldi. her gün istanbulun her yerine gidip geliyorum özellikle bizim bakırköy şantiyesinin önünden günde 3 defa geçiyorum. bir gün şantiye alanlarını kapalı görmedim her gün çalışma var.

--spoiler--

2024 yılına kadar 630 kilometre metro ağı hedeflediklerini açıklayan imamoğlu

--spoiler--

adamlar kendi paylaştıkları linklere tıklayıp okumaya tenezzül etmiyorlar. al verdiğiniz linkin içerisinde yazıyor. sayı saymayı mı bilmiyorsunuz dayak mı yemediniz ? 2020 senesinin 2.yarısına yeni girdik.

ulaşımı beleş yapacağız diye bir iddia hiç olmadı. istanbulda doğdum büyüdüm fatih ilçesinde. haliç bize bağlı malum balat kısmı. kendimi bildim bileli haliçi bok götürüyor. bundan 10 sene öncede araba ile oradan geçerken camları kapatırdım 20 sene öncede kapatırdım. başka soru varsa alalım ama goy goy olmasın. sanki istanbulu bilmiyoruz amk maval okuyorsunuz hala. bu arada imamoğlu mu mansur yavaş mı diye sorulursa her daim mansur yavaş. ancak bu çomarların algı oyunlarını da yemiyoruz yemeyeceğiz.
görsel
Eğer bu dönemde, şu zor zamanlarda 'kanal istanbul' ihalesi gibi bir rezaletle yarışır gibi o metro yolunu yapacaksa hiç yapmasın.

Virüs dalgası bir bitsin, sonra baksın işine.

Ayrıca belediye meclisinde kendisine takınılan olumsuz veya muhalif tavrı da bahane etmesin lütfen. Onlar tabiki ayağına taş dolamaya çalışacak.
(bkz: yabamadı)
imamoğlu çok kişinin mamasını kesti geldi geleli. Tarikatlar, cemaatler, vakıflar, troller ondandır kudurmaları.
Ekrem imamoğluna günlük bok atma limitinizi doldurduğunuz için 10tl hesabınıza yatırıldı. Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz. Akp ilçe başkanlığı.
ona oy veren kitle bunun takipçisi olur. dönem bitiminde yapılmazsa babayı verirler. oy vermeyen adamın bunu takip etmeye hakkı yok. o görev oy verenlerin görevi.
630 km metro 6 ayda mı yapılır lan? melih 20 senede 10 km yapamadı, ulaştırma bakanlığına devretti. siz neyin peşindesinz?
(bkz: imamoğlu diye diye beş yılı geçirmek)
Adam hergün yıllardır bitmeyen metro çalışmalarındaki yatan işçileri çalışmaları için teftişe gidiyor daha ne yapsın? Sizin beklediğiniz gibi eline kazma alıp tünel kazamaz. Kaldı ki; 10 senedir devam eden metro inşaatına ses çıkarmayıp, daha 1 senesi dolmamış adamı bu yönde Eleştirmek, cahillikten başka birşey olamaz.
630 km türkiye nin yarısı demek. 63.0 olmasın o.
O iş biraz zor gibi...
2016 da metro avcilarda.
(bkz: her yerde metro her yere metro).
Topbaş ın 2013 teki vaadi.
ekremin vaadi oyuncak metro vaadidir denilesi durumdur. lan chp zihniyeti metroyu geçin bisiklet yolu yapamaz. evet.
ulan zırzop niye imamaoğluna saldıralım. söylediklerimizin aksini ispat et bizde imamoğluna tapalım sizin gibi. hem aksini ispat edemiyorsun hemde hakaret ediyorsun. gerzek seni. sanki imamoğlu babamın oğlu. bu kadar gözünüzde büyüttünüz bu adamı ancak elinizde patladı kabul edemiyorsunuz. adam çalışmıyor, yalan söylüyor, iftira atıyor, vaatlerini inkar ediyor. bütün bunları sorgulamıyor, gelmiş bize saldırgan diyor.

bu tipler niye böyle davranıyor ? çünkü kendisi de hayatında örnek aldığı kişi gibi davranıyor. o yüzden sorgulamak aklının ucuna dahi gelmiyor. zaten olmayan akıllarıyla neyi sorgulayacaklar ki. önlerine ne koyarsan onu yer bunlar.

verecek cevapları olmayınca ne yapıyorlar saldırmakla itham ederek saldırıyorlar. azıcık köşeye sıkışmaya görsünler, hemen 800 bin fark attık diye güzellemelere başlarlar, o tutmazsa bankamatik memuru olmakla suçlarlar, o da tutmazsa görmezden gelerek başlığa asla uğramazlar.

böyle yobazdır işte bu kafalar.
(bkz: ekrem imamoğlu na saldırma timi)
(bkz: #42419413) verilen vaatlerin üzerine yatma durumlarını sorguluyoruz. Bu konuda görüş bildir.
Bir kaç gün sonra vaat ettiği metro içinde temel atmama töreni yapar olur biter. Yobizikler hemen alkış kıyamet toplaşırlar. Böylece eco başgan israf etmemiş olur.
güncel Önemli Başlıklar