bugün

2 hdp li vekille balıkçıda yakalanmış. allah siz gibileri islah etsin mevla iki yakakanızı bir araya getirmesin amin..

https://www.youtube.com/watch?v=t8fCVWG-iH8
E nolmuş? Balıkçıya gidemez mi? Sanki kumarhanede yakalamışsınız adamı. Zavallısınız. Elini bükemediğinin eli öp demiş atalarımız . Bıkmadınız Ekrem imamoğluna yenilmekten.
(bkz: şaka yapıyorsun)
"nezaket" balığı yenmiştir.

buradaki bazı sıfatsız ibnelere sordum defalarca "akp nin hdp yi ziyaret etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz neden entry girmiyorsunuz" diye. verdikleri cevap "nezaket ziyareti ne var bunda" olmuştu. bunların suratı köseleden beter olmuş kendi tapındıkları parti yapınca ismi nezaket ziyareti oluyor ama muhalefetten birisi bir hdp liye selam verse vatanı sattı diye geziyorlar beddua ediyorlar.

imamoğlu erdoğan vs vs vs her kim ki bunlarla aynı masaya oturursa bizim için vatana ihanet etmiştir. ama bu sıfatsız ibneler kendi taptıkları yapınca "ne var bunda" deyip karşıdan birisi yapınca böyle davranıyor ya içlerinde gezdiresi geliyor insanın. sonra ağlıyorlar neden bize çakıyorsun sürekli diye. sizin g.t kaşıntınız dursa bizde çakmak zorunda kalmayacağız da işte kafanız almıyor bir türlü.
nezaket ziyareti değildir. reis kameraların basının önünde konuşuyor lakin bi belediye başkanı vekillerle basından gizli ne konuşabilir tıpkı ingiliz büyükelçiyle konuştuğu vatandaşın donma tehlikesi yaşadığı gün keyif çattığı gibi. siz bukadar cahil olur sapla samanı ayırt edemezseniz sizinde içinizde gezdirirler.
reislerinin hdp ye "adalet bakanı" başkanlığında heyet göndermesini içine sindirenlerin beğenmediği yemektir.

millete cahil diyene bak ilkokul terk 21 senedir akp ye oy veriyor. önce biraz ahlaklanın oğlum. ahlak güzel bir şeydir iyi bir şeydir. buradaki ahlak senden olan yaptığı zaman onuda eleştirebilmektir. senden olan yapınca bir sıkıntı yok senden olmayan yapınca gel burada çemkir. bu g.tverenlikten başka bir mana taşımaz kimse kusura bakmayacak.. terörist dedikleri adamlar ile aynı masaya oturanlar mı daha sıkıntılı yoksa sizin zaten "işbirliği yapıyollar" dedikleriniz oturunca mı daha büyük sıkıntı ? bak bunun için tahsile gerek yok geri zekalı değilsen aradaki farkı kolayca anlarsın zaten.
ekremin yeni skandallarından biridir. olayı idrak analiz etmekten mahrum (gtverenlerin aslında bu kısmı yazmicaktım bana yazıldığı için yazıldı) tiplerin hala laga luga yapması hadisesidir. ekrem istediğiyle konuşabilir tabi ama gizli kapaklı ajan gibi konuşursa basında halk arasında infial yaratır.
2. ile sınırlı kalmayacak vakadır. bu kafa ile devam ederlerse 3.4.5.6. lar da gelir.

olayı biz net analiz ediyoruz zaten yazdık "imamoğlu erdoğan vs vs vs kim yapıyorsa vatana ihanet ediyordur" diye. sen de yazsana bunlarla görüşen vatan hainidir diye ? senden olmayan yapınca ağzını, senden olan yapınca neden g.tünü ikiye ayırıyorsun ? ikisini de lanetle hadi hala taptığın adamı savunuyorsun. doğru 1 dir eğer hdp liler ile buluşulması ( gizli veya açık fark etmez ) vatana ihanetse ikisine de aynı şeyi yazsana yemiyor mu ?
ülke adına utanç verici durumdur. ben değil sen gtünü iki yana ayırıyorsun. zekan olsa yapılan detayı anlar idrak ederdin ama sen gibilerde zeka ramak samanlıkta iğne aramaya benziyor.
pantolon balığı sevenler tarafından eleştirilen konudur.

--spoiler--

zekan olsa yapılan detayı anlar idrak ederdin

--spoiler--

ne detayı ? ortada detay falan yok çok net bir soru var. götün başın ayrı oynamasın senden istediğim şeyi yaz buraya. yazmaya götün yemiyorsada mevzuyu uzatma. karaktersiz olduğunuzu zaten herkes biliyor o yüzden "ne bok olduğumuz anlaşılacak" diye çekinmeyin "bizimkiler yaparsa alkışlarız karşıdan birisi yaparsa gelir leblebi kadar beynimiz ile algı kasmaya çalışırız" de kapansın mevzu. dansözler sizin kadar kıvırtmıyor amk. çok basit bir şey yazacaksın "hdp ile kim görüşüyorsa vatana ihanet ediyordur" diyeceksin bu kadar tatava neden bu kadar kıvırma neden.
Ekrem trabzonun gururudur.haram yemediya balik yedi alt tarafi.
ekremin 2 nci pantolon balığı macerasıdır. sizlerin olmayan karakterini biliyoruz onu söylemene gerek yok kıçınız başınız ayrı ayrı dans ediyor lan. reis veya adamları kimle görüşürse gizli kapaklı görümüyor ama en önemlisi onlarla beraber seçime girmiyor girerse ben oy vermem ama senin partin iyi parti beraber seçime giriyor yalan mı ? hdp ile seçime ortak giren biz değil senin partin iyi parti onun hersabı aylardır soruyorum labe lübe yapıyorsun soru basit iyi partinin seçime hdpyle beraber girmelerini nasıl miden kaldırıyor. senin demagojileirnden lağım kokan ifadelerinden gına geldi. hdp iti partini beraber seçime girmesine neden ses çıkarmıyorsun.
kebapçı ülkesinde balıkçıya gidilirse yadırganır tabi.
beyni a.cıklaşmışların bir türlü cevap veremediği bir soruya sebep olmuş buluşmadır.

oğlum bu kadar laf salatasını ananız babanız mı öğretiyor size ? çok basit bir şey yazıyorum lan neden götün bir asyaya bir avrupaya vurup duruyor ? çok basit lan "her kim hdp ile görüşüyorsa vatana ihanet ediyordur" yazacaksın. bu kadar şey yazana kadar şunu yazsana neden korkuyorsun ?

hani ben cehapeliydim ulan ? 2 sene sonunda nihayet iyi partiye oy vereceğime ikna olmuşsun bu da bir embesil için gelişme sayılabilir *
kıvırma kıvırma. benim oy vereceğim parti 1500 defa çıktı açıkladı hdp ile herhangi bir gizli veya açık ittifak olursa biz yokuz dedi. mal mısınız sığır mısınız nesini anlamıyorsunuz amk ? ama akp eğer anket sonuçları gelince hdp ile ittifak kurarsa entari giydirip gezdiririm sizi burada. hdp ye selam bile vermiyorlar diye kafa skiyordunuz adamlar kalktı ayaklarına gitti. o yüzden yiyemeyeceğiniz dalganın altına bir daha yatmayın. yarın bir gün akp-mhp-hdp ittifakı olursa ağlatana kadar laf sokarım burada ona göre. sonra abilerinize gidip ağlamayın.
https://www.yasamgazetesi...lerden-tepki-h220568.html
ben de buraya bi link bıraktım frankcım git oku
beyni demode olmuş a.cıklaşmışların bir türlü cevap veremediği bir soruya sebep olmuş buluşmadır.

sen önce edepli yazmasını öğren gel terbiyesiz herif amacın nedir yahu adam gibi eleştiri yapamayacakmısın. iyi partili olduğunu geçenlerde zor bela syledin partiniz 6 lı masanın içinde değil mi ? seçime beraber gittiğini herkes biliyor bizim sözlük ukalası yetkili hala bilmiyor yalanlarını söylüyor. ak parti hiçbir zaman hdp ile seçime gitmedi giderse ben buradan eleştiririm sen gibi dansöz edasıyla kıvırmam ak partiye oyda vermem.
Tayyo belediye başkanı iken Soros'la, Abramowitz'le ne konuştuysa; onu konuşmuş olacak herhal. Başka bir şey gelmiyor aklıma.
birilerinin bir yerine kaçmış balıklardır.

--spoiler--

ben buradan eleştiririm sen gibi dansöz edasıyla kıvırmam ak partiye oyda vermem.

--spoiler--

sen önce 2 dakika adam taklidi yap da hdp ile görüşülmesini eleştir. hala kıvırıyorsun adam olsan sana niye bunları söyleyeyim. adam değilsin hiçbir zamanda olamayacaksın. akp hdp ile ittifak yaparsa gene pişkin pişkin gelip savunacaksın sizin haddinize mi "taptığınız" adamı eleştirmek ? 1 tane akp yi eleştiren entryni koysana buraya hadi. feto ile işbirliği yaptılar pkk ile masalara oturdular 1 kere eleştirdin mi ? yok. o zaman yediğin lafların üstüne soda içeceksin çünkü adam değilsin. adam olmayana da böyle muamele edilir. top gibi gelip hdp lilerle yemek yemiş allah 2 yakanızı bir araya getirmesin diyorsun ama akp-hdp buluşmasına tek kelam etmiyorsun.
Yine bir Frank Lukas. Yine siyasal islamcı ahlaksızlığı.
malum birilerinin bir yerine kaçmış balıklardır. benim sorumun cevabını ver iyi parti 6 lı masanın içinde hdp ile beraber mi değil mi.
ben de sandım ; megri- megri havası. defolun lan şurdan !.. önce kendi götünüzü temizleyin sonra başkalarında pislik arayın.
infial, halk arasında değil Tayyipistler arasında yaşanmaktadır. Ayrıca Hdp ile görüşen vatana ihanet ediyor demek değildir. Bunu biraz açayım: Bu kanı bozuklar sürüsü 2002 öncesi devletimizin sert tokmağını kafasında buluyor ve en fazla %5-5,5 oy alıyor, tek tek seçilerek öylece mecliste gurup kurabiliyorlardı. Her daim tokat tepelerine iniyordu. Tabiki o vakitlerde de bunlara müsamaha gösteriliyordu; ama 2002 sonrası resmen illegal oluşum olmaktan çıkıp seçime doğrudan girip %13'ü dahi rahatça geçebilmeye başladılar. Mhp'nin bile üstünde oy oranına sahip olmaları tamamen Çözüm Süreci ve BOP'çunun marifetiyle gerçekleşti. Diyarbakır'ın yıldız olmasından bahseden, Dolmabahçe'de bunlarla adamları görüşen, Selo kekosu "Kobani" diye havladığında güney sınır illerimizden peşmerge denen terör sürüsünü geçirten ve bundan çok daha vahim şerefsizlikleri yapan imamoğlu değildi herhalde. imamoğlu Tayyip'in az kültürlü ve babadan zengin modeli, ötesi değil. Siyaset yapmaya ve adam savunmaya gerek yok. Bu saydıklarımı yapanın ana bacısına dümdüz kaydırın, ondan sonra imamoğlu'nun da içinden geçersiniz; yoksa o çenenizi kapatın!
görsel

keyif adamıdır.
sayı saymayı bilmeyen tırrekleri üzen buluşmadır.

--spoiler--

benim sorumun cevabını ver iyi parti 6 lı masanın içinde hdp ile beraber mi değil mi.

--spoiler--

ulan hdp ittifakın içerisinde olsa zaten 6 lı masa değil 7 li masa olur anten. daha sayı saymayı bilmiyorsun heeevv heeeeevv sesler çıkartıyorsun. konuyu değiştirme ve kıvırmaya devam etme. benim sorduğum soruyu cevapla önce.

bir de nası utanmaz ki hala "akp hdp ile ittifak yaparsa eleştiririm" diyor. oy vermem demiyor şark kurnazına bak hele * aylardır burada kafa skiyor hdp ile millet ittifakı işbirliği yapıyor oy verirken utanmayacak mısınız diye ama akp hdp ile ittifak yaparsa sadece eleştirecek oy vermeye devam edecek. sonra ben laf söyleyince neden öyle diyorsun diyor. karaktersize karaktersiz diyeceğiz elbet ya ne diyeceğiz amk mahmut mu ?
Afiyet olsun.hangi balığı yemiş acaba.
güncel Önemli Başlıklar