bugün

başlığın tam hali, "ekrem imamoğlu nu ak parti istanbul belediye başkanı adayız zannetmek" şeklindedir, akepeli kardeşlerim.

siyasetle pek içli dışlı olmamamdan ötürü sanırım. tuhaf gelecek size, ya da komik ama imamoğlu'nu akepe adayı sanıyordum bugüne kadan.

cuma namazına gitmeler, "benim annem de başörtülü" felan şeklinde propagandalar falan. beni bu yönde düşünmeye itti. istisnasız akepeli idi gözümde.

soyadı yetiyordu zaten, "imamoğlu" gibi bir soy isime sahip ceyepeli olamazdı.bu mümkün deyildi zira, ışıklı partimiz ceyepe imamlarla anılamazdı. badeciydi bunlar.

bir izmirli olarak tüğlerim diken diken oluyor, parlak çelimsiz fücudum kasılıyor güneş görmüş fampir gibin oluyordum adamı gördüyümde.

ta ki imamoğlu'nun ceyepe adayı olduğunu öyrenene kadan. çarşaf yırtan ceyepeli kokoş teyzeleri biliyorsunuz, işte onlar komşumuz bizim dün akşam kapı önünde çiydem yerken konu açıldı.

şaşırdım tabi ama, ne yalan söyleyeyim o andan itiparen sevgi pıtırcığı gibi görümeye başladı gözüme sayın imamoğlu. posterini astım odama.

çok sevdim onu, acaba dedesi de türbanlı mıydı onu merak etmeye başladım. ama çokta önemli deyildi. karar verdim sonunda, oy'umu imamoğlu'na atacaktım bir izmir'li olarak. evet.
görsel
Adamın babası ülkücü kendisi siyasete anap'ta başlamış. Chp bunu çok aradımı?
ak partili olsa cumada haberci mi gider yanında hiç, cehapelinin cumaya gitmesi haber değerinde. gerçi onlar da seçimden sonra bırakıyorlar ne hikmetse.
soyadı papazoğlu olsa inanırdık. pis kokular çıktı bak !
vay arkadaş..
(bkz: mevlüt çavuşoğlu)
(bkz: sema ramazanoğlu)
(bkz: ayşenur islam)
(bkz: abdülhamit gül)

(bkz: serbest çağrışım)