1. 1.
  bazı kişiler kabul etmese de ekonun seçimden önce verdiği hiçbir sözünü tutmaması çocuklara verdiği sütlerle halka şirin görünme çabası içine girmesi suya elektriğe durmadan zam yapması tatilden tatile gitmesi pkk lıların kabirlerini ziyaret etmesi türkiyeyi fransaya şikayet etmesine bakacak olduğumuz zaman ekremin ilk seçimde ibb den gideceğini gösteren çarpıcı ama çok acımasız realitedir. yazık..
  2 -9 ... frank lucas
 2. 2.
  Doğru bir tespittir.
  ilk seçimde Çankaya köşküne gidecek cumhurbaşkanıdır kendisi.
  Aksaray’ı da müzeye çevireceğiz.
  Malum reklam arası döneminin müzesine.
  6 -3 ... alkolik oldum
 3. 3.
  malum zihniyet ve hdp liler kabul etmese de acı ama gerçek realitelerden biridir..
  8 -15 ... frank lucas
 4. 4.
  (bkz: iyi de neden bu öfke)
  5 -2 ... usualsuspects
 5. 5.
  istanbul ve ankara büyük şehir belediyeleri kaybedildiğinden beri makarna istihkakından yoksun kalan akp lilerin hasretle bekledikleri olaydır. şimdi gene sokağa çıkma yasağı gelme ihtimali de belirdi bu arkadaşlar makarnasız nasıl geçirecekler bu zor günleri ey ekrem. bir an önce terk et o koltuğu ki bu haramzadeler milletin cebinden alınan paralarla dağıtılan makarnalarına ve cep harçlıklarına kavuşsunlar..
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Doğru tespit. Cumhurbaşkanı olarak Çankaya köşküne gidecek.
  8 -4 ... alkolik oldum
 7. 7.
  ardı ardına yaşanan fiyaskolar nedeniyle gerçekleşme oranı çok yüksek olan durum. halkı/halka "makarnacı" diyerek aşağılayan, "haramzade " diyerek küfür eden anası belli babası ellilerin korkusu da bu.

  zira, onlarda imamoğlu denen aşırı şişirilmiş balonun günden güne değer, itibar kaybettiğinin farkında. bu yüzden bu şekilde çalışıyor savunma mekanizmaları. halka hakaret ve küfür ederek tatmin oluyorlar.

  çünkü, üstte de dediğim gibi korktuklarının başlarına gelmesi kuvvetle muhtemel. imamoğlu na sırf bir inat uğruna oy verip pişman olanların sayısı oldukça fazla. ve herkes de bunun farkında.

  çözüm, burada halka hakaret ve küfür ederek "yha ööle deyil aslında yhaa" demeye getirmek değil. tüm olup bitene objektif bir şekilde yaklaşıp doğruyu ve yanlışı ayırt ederek adaleti sağlamakta.

  işte bu şekilde davranılırsa eğer ak koyun, kara koyun ortaya çıkar. halk, en azından tutum ve davranışlarınıza bakarak "böylesi adil insanların oy verdiği yöneticilerde en az bunlar kadar adildir" diye düşünebilir.

  buda önümüzdeki ilk seçim sonuçlarını etkileyebilir. lakin mamafih, siz götünüzle düşünüp ağzınızla pisleyen zavallılarsınız. he, bu durumda seçim sonucu etkilemez mi etkiler tabi. lakin istemediğiniz yönde.
  2 -10 ... iyesta sertsken
 8. 8.
  --spoiler--

  "haramzade " diyerek küfür eden anası belli babası ellilerin korkusu da bu.

  --spoiler--

  o anası babası elli lafı babasının ( kaç numaralı babası bilmem ) kanal istanbul güzergahında arsası var diye kanalı destekleyen aşağılık şerefsizlere denilir. midelerine 2 gram yemek girsin diye yoksulun yetimin verdiği vergileri zerre utanmadan sosyal medyada yalakalık yapıp yiyenlere haramzade denir. bazı götlerin üzerine alınması güzel herkes kendisini biliyor demek ki..
  5 -3 ... mel mel bakan gibson
 9. 9.
  Bir akplinin ıslak hayalleri.
  4 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 10. 9.
  Sebep? Euronun 10 liraya tırmanmasına sebep mi olmuş? Acı çeken insanlara keyif çayı iç mi demiş? Beyt ül malı mı yağmalamış?
  3 -2 ... rumeli71