1. 1.
    bi bilinmezi gizli kalmış konuyu ayyuka çıkarma ışık tutma amaçlı sorulan natürel sualdir.

bence söylemiyle eyleminin farklı olması yüzündendir. örneğin seçimden önce camiden hiç çıkmazdı seçimi kazandı cumaya bile gitmez oldu. halk bunları yemiyor artık. cetvel gibi doğru olacaksın. evet..
    3 -8 ... frank lucas
  2. 2.
    ibb başkanına karşı hoş olmayan hisler beslendiği iddiası.
    Evet sırf frank lucas biraz tepki alsın, insanlar üstüne gitsin diye up'lamak için yazdım, üzgün değilim.
    -2 ... gocu
  3. 3.
    işe bile gitmeden maaş alıp belediyede yan gelip yatan bedavaya belediyenin araçlarını kendi aracı gibi kullanan yavşakların düzenini bozduğu için.
    3 -1 ... el cid
  4. 4.
    çekemedikleri için.
    2 -2 ... piraziz
  5. 5.
    Henüz icraatının 1. Yılını doldurmuş Başkan. Nefret edecek bir şey yok ortada daha
    1 -3 ... little little man
  6. 6.
    Çalışmadığı için.
    Kusura bakmada imamoğlunun tek beğendiğim yönü çocuklara süt dağıtması onun dışında hiçbir icraati yoktur.
    Kusura bakmayında sosyal mesyada paylaştığı resimler sadece şov amaçlı. Uyanık adam 2018 de çekilmiş fotoğrafı 2020 de atmış. Tam bir kemalist kandıran.
    2 -3 ... rebel12
  7. 7.
    Çalışmadığı için.
    Kusura bakmada imamoğlunun tek beğendiğim yönü çocuklara süt dağıtması onun dışında hiçbir icraati yoktur.
    Kusura bakmayında sosyal mesyada paylaştığı resimler sadece şov amaçlı. Uyanık adam 2018 de çekilmiş fotoğrafı 2020 de atmış. Tam bir kemalist kandıran.

Ulaşıl zammı
    Şehir hastanelerinin yolunu yapmaması
    Sürekli tatile çıkması.
    -1 ... rebel12
  8. 8.
    Halk onları yiyor amk ileri demokrasilerde siyasetçi camiye mi gitmiş havraya mı bakılmaz burası ortadoğu olduğu için kuralına göre oynuyor.
    2 -2 ... karton toplayan cocuk
  9. 9.
    ben kendisinin uğruna can verecek kadar çok seviyorum şahsen kurban olurum ben ekrem başkanıma.
    3 -2 ... yazar cizer34
  10. 10.
    Döşediği 800 binlik boru için.
    2 -1 ... alkolik oldum