1. 871.
    Benim belediye başkanım Binali beyefendidir.
    5 -16 ... mbappe for president
  2. 872.
    Son Maltepe tekrar sayım sonuçlarına göre fark 6 bine inmiştir. 20 milyonluk kentte 6 bin farkla belediye başkanı olunamaz efenim.
    1 -17 ... iyneci
  3. 872.
    Ysk'nın sözde tarafsızlığını göstermek ve sıkıştığı köşeden azıcık çıkması için bugün mazbatasını verecrğini düşündüğüm seçilmii başkan kişi. Ancak ysk bu mazbatayı verdikten sonra, "işte verdik, ama akape, olağanüstü itiraz etti, inceledik haklıydılar" mantığıyla istanbul'u yeniden seçime götürecektir. Bugüne kadar iktidarın kararlarını onayan bir kurumdan başka türlü bir sonuç beklenemez. Eğer ki kararı akape aleyhinde verecek olurlarsa üç güne fetöcü diye içeri alınırlar mazallah.
    Gönüllerin başkandır kendisi.
    7 -1 ... sevgilim ben manyak oldum
  4. 873.
    2 haftadır hakkı gaspedilen başkan.
    Verin ulan ADAM ın mazbatasını.
    8 ... atlant isten gelenadam
  5. 874.
    Son duruma gore istanbulu almıştır. Fakat görünen o ki akp seçimi tekrarlamak için ysk ya başvuracak. Tekrar secim olursa imamoglu far ki acar. Artık cinliler sandıklara sarılıp gece gündüz orayı beklerler.
    5 -1 ... giden gider
  6. 875.
    kibar olayım, akp gibi insanları bölücü değil, birleştirici açıklamalar yapayım, herkesi kucaklayayım, normalleşelim dedikçe göz göre göze hakkı yenen istanbul büyükşehir belediyesinin seçilmiş başkanıdır.
    4 -1 ... murthy
  7. 876.
    makarios heykeli diktiren ilçe belediye başkanı.
    1 -7 ... masklavi
  8. 877.
    ekrem imamoğlu

Haftalardır Yunan basınında manşetlerde sanırım

Kaynak:

http://en.protothema.gr/e...F2N7goSo3OU2V9pKc-upZpQOA
    2 -6 ... isminiunutanadam
  9. 878.
    ekrem : 1
    akp + mhp : 0

maç sonucu.
    8 -6 ... teflon