1. 2071.
    ekrem imamoğlu
    -2 ... true
  2. 2072.
    ekrem imamoğlu

kucaklamaya devam
    4 -6 ... ozzy osbourne
  3. 2073.
    En çok şunu merak ediyorum : 12 yaşından küçük çocuğu olan annelere ücretsiz ulaşım ve müze gezebilme vaadi vermişti. Bunu yapacak mı? Hoş bunu yapacak insan ulaşıma bu kadar zam da yapmazdı.

Bu vaad gerçekleşene kadar oğlum 12 yaşını geçer muhtemelen.
    3 -5 ... uzak diyarlarda evli barkli
  4. 2074.
    Halk ekmek fiyatlarına sağlam geçirmiştir. Her şey güzel oluyor mu?
    6 -3 ... radamelflcao
  5. 2075.
    Artık sabrımı taşırdığı oy verdiğim adam... Ankara’da Mansur, izmir’de Soyer harıl harıl çalışırken Ekrem’in sıcak siyasette olması canımı sıkıyor. Biz seni ibb’ye seçtik metro yap, şov yapma.
    4 -1 ... idealistadam
  6. 2076.
    buda erdi yeti bi boka faydasını aha maharetini göremedik.
    2 -1 ... ruzhan
  7. 2077.
    zam yapmadı arkadaşlar lütfen finans düzenlemesi neden olsa önceki yönetim hiç zam yapmamış o yüzden zam değil finans düzenlemesi bakın burası çok önemli.
    1 -1 ... saliokcu
  8. 2078.
    mehmet ali erbil 1 .

ekrem imamoğlu 2 .

şov var yoksulu gözetmek elle tutulur icraat yapmak eser kazandırmak yok .

cehape lilerin seçtiği birisi ne zaman hangi yaraya merhem olmuş ki bu da olsun .
    2 -3 ... tiamat
  9. 2079.
    istanbul halk ekmek ürünlerine %36 -38 arası zam yapmış ..

altın çörek özel zam görmüş .%50 (yüzde elli)

akdeniz ekmeği gibi kare ekmek ürünlerine %25-33 zam gelmiş.

aferin ekrem bey aferin durmak yok sende kazık sokanlar kervanına katıldın.

bu arada 75 kuruş olan 250 gram kepekli ve beyaz ekmek zam almamış ,fakirlerin yanında olduğunu göstermiş yalandan...

hiç bir şey demiyorum dün sarayda yaptığın soytarılığa devam et ,kazanırsın. (inşallah merdivenden düşer göt çanağını kırarsın)

özel not; yemin ederim erdoğan bunları itin götüne soksa haklıdır.
    2 -2 ... baris hemen simdi
  10. 2080.
    1994' sonrası istanbul belediyesinde (tayyip erdoğan dönemi) 3000 kişiyi ( 1200 kişide deniyor) işten çıkartan (suser ve sair şirketler olayı) ve yyine 1994 sonrası (yine erdoğan dönemi) soruşturma geçiren akp'nin ve üstüne basarak yazıyorum veysel eroğlu denilenakp bakanının has adamı rıza mermutlu'yu iski'nin genel müdürü yapmış.

evet kemik akp'li birini iski (istanbul su ve kanalizasyon işletmeleri) genel müdürü yapmış.

aferin ekrem .

bu sözlükte ekrem i. aday gösterildiğinde vallahi oy vereceğim elim gitmese de akp^'ye bile geçebilir diye yazmıştım .sözlüğün ak hıyarların dan ''ismini unutan adam'da '' ne ayak diye mesaj yazmış beni eleştirmişti ,biz doğrunun yanındayız yanlışa yanlış keleğe kelek deriz.

ne diyelim yazıklar olsun diyelim ,geçelim.
    2 -1 ... baris hemen simdi