1. 1475.
    23 haziranda yıldırımın belediye başkanlığını kutlama adına kendisine burdan şu şarkıyı yolluyorum.

https://video.uludagsozluk.com/v/istanbul-177668/

Istanbul (Not Constantinople) [The Umbrella Academy]
    3 -4 ... isminiunutanadam
  2. 1476.
    23 haziran'da binali'yi sandığa gömeceğini düşündüğüm, Müstakbel cumhurbaşkanımız, umudumuz.
    ... golu
  3. 1477.
    Ülkeyi karıştıran ve huzurunu bozan şahıs.

Koç'un uçağına binip, valiye artistlik yapıyor.
    3 -14 ... laz ziya
  4. 1478.
    "Valiye it dedi" diyorlar.
    4 -4 ... iyneci bey
  5. 1479.
    bu şahıs.

kendisi istanbul'u betonla dolduran bir müteahhit.
    karadenizli.
    Türkiye'de üniversite kazanamıyor kıbrısta parayla iki yıl okuyup bir şekilde istanbul'a yatay geçiş yapıyor.

ve gariptir ki bu adamı ölümüne savunanlar chpli.
    ekrem imamoğlu
    4 -14 ... telefoncu ekrem
  6. 1480.
    itleri kudurtan belediye başkanı.

iddia oranı olsa evi falan satıp kendisine basardım. Gerçi kumardan Binali ve oğlu daha iyi anlar ama olsun *
    13 -4 ... keyf kahyasi
  7. 1481.
    yağmacıları daha çok ağlatacak gibi görünüyor.
    6 -3 ... ngark
  8. 1482.
    14 gün sonra adı siyaset arenasından silinecek vasatın altı ibb nin çakma belediye başkan adayıdır. evet..
    3 -7 ... payback
  9. 1483.
    " it demedim basit dedim " diyerek kimin basit olduğunu gösteren aday. Trabzon' un insani ne dediyse arkasında durur . Antrikot yalanından sonra şaşırttı mı hayır? Yalan yuva yapmış bu chp' ye.
    3 -5 ... uzak diyarlarda evli barkli
  10. 1484.
    yıllardır fahiş fiyat alınan öğrenci akbillerini imamoğlu yarı fiyatına indirdi. bence çok başarılı bir icraat. Paraları nereye harcadığını açıklamayan şeffaf olmayan bir yönetimdense imamoğlu gibi oturumları dahi canlı yayınlayan bir adayı desteklemek çok mantıklı. kimseye de iftira atmadı tüm seçim sürecinde. ama uğradığı iftiranın haddi hesabı yok. bu noktada çok haksızlık yapıldı.
    5 ... deli tugrul