1. 2471.
    toplu taşıma kullanmak zorunda olan ve işe gitmek zorunda olan on binlerce insanı troll ilan eden belediye başkanı.
    4 -9 ... rall
  2. 2472.
    arkadaşım hani ekonomi çok iyiydi, neden toplu taşıma kullanıyorsunuz madem, arabalarınıza binip gidin işinize.
    12 -2 ... comarlara fisildayan adam
  3. 2473.
    bu adam katıksız bir Şovmen. geçen sene seçilmeden önce tüm istanbul'un başkanı olacağım diyordu seçilince ilk iş dindarları işten çıkarttı. şimdi kesin trivago'dan otel bakıyordur. şu herifi koca metropolün başına getirdiniz ya, ne desem boş.
    not: partisizim.
    8 -6 ... efesli
  4. 2474.
    Partisizim yalanını söyleyenler de dahil olmak üzere sayısız pelikan beslemesinin komplolarına, yalanlarına dağ gibi dayanan halkın adamıdır.
    6 -8 ... rumeli71
  5. 2475.
    herşey çok güzel olacak diye geldi kıyamet kopuyor. uğursuz.
    4 -4 ... ebu fesat
  6. 2476.
    geçmişte hizmet adına taş üstüne taş koymamış bir partinin üyesi.

ve bu kişi an itibariyle türkiye'nin kalbi hatta dünyanın gözdesi olan bir şehrin başkanı.

şahsi recep tayyip erdoğan düşmanlıklarından dolayı gözleri kararan, kin-nefret kusan bir kısım istanbul'lunun ve pkk'lı teröristlerin istanbul'da başa getirdiği kişi.

chp benim milli-manevi-ahlaki her türlü değerime karşı anlayış-uygulama-açıklama güden bir partidir. bunu seçim zamanı diğer parti adayları gibi dükkanıma gelen chp adayına da söylemiştim.

esasen bir istanbul'lu olarak en çok üzüldüğüm nokta şudur. bir kişiye şahsi düşmanlık yüzünden yaşadığın şehirden vazgeçmek. bunu ben anlayamıyorum. bu nasıl bir kindir nasıl bir nefrettir ki diğerleri adına da bunu göze alır. esnaf arkadaşlara sordum. direk teşkilatta çalışan chp'li komşularım var. mantıklı açıklamasını izah edebilen olmadı. düşmanlığı bir kenara bırakıp çalışana oy vermeliyiz. yine kendi partini tut-savun propagandasını yap. ama çalışana hakkını vermek gerek. hakkımızda hayırlısı.
    4 -2 ... aeneskral
  7. 2477.
    Icraat bakımından Mansur yavasin gerisinde kalmıstir.
    2 ... alexdeberk
  8. 2478.
    icraat bakımından mansur yavaş'ın gerisinde kalmış olsa bile, kendisi türkiye'nin en iyi ikinci belediye başkanıdır. istanbulu 20 yıldır yöneten çöp heriflerin yaptığı ortada.
    6 ... dryyyl
  9. 2479.
    insanlık tarihinin en büyük felaketlerinden birine istanbul bu adamın belediye başkanlığında giriyor.

otobüsler daha tenha olmalı sosyal mesafe korunmalı hedefine otobüs sefer sayısın azaltarak ulaşmaya çalışacak kadar zeki(!!!) biri.

felaket büyüdükçe istanbul halkı da ne kadar büyük bir hata yaptığını görecek.
    1 -1 ... ebu fesat
  10. 2480.
    çok kötü günlerden geçen liderimiz.

las vegas'a tatile gitme hayalleriyle toplu taşıma ücretlerine zam yaptı ama corona belası çıktı ortaya.

şimdi de çalışanlarından on kişiye düşen maske sayısını iki olarak tutuyor ki bu hayalini gerçekleştirsin.

ayrıca topu topu 100 tl eden yardım paketine 150 tl ücret biçmiş diyor fatih portakal ama ne kadar doğru bilemem.
    1 -1 ... feranor