1. 1.
  ekrem imamoğlu, kredi engellerine rağmen kredi bulmuşken akla gelmiştir. "ekrem imamoğlu, yurtdışında bik bik bik.." şimdi ötmekte. lakin binecek o metroya.
  1 -6 ... acele etme papaz efendi
 2. 2.
  suların akmaması ekmeğe yapılan % 40 zam i metrobüs duraklarındaki gecikme yığılmalar yeni projelerin olmaması ekremin her gün tatile çıkması yeni yatırım için kaynaklar yaratılamamasına baktığın zaman geriden önermedir. evet..
  2 -4 ... frank lucas
 3. 3.
  krediyi bulduğu yer de fransa. bayram değil seyran değil gavur beni neden öptü?
  2 -3 ... masklavi
 4. 4.
  ekrem imamoğlu sayesinde hizmet yüzü görecek çomar
  2 -2 ... frekans
 5. 5.
  kenar mahallesine metro gelecektir.
  3 ... acele etme papaz efendi
 6. 6.
  kadir topbaş'a bir tek soru soramayan , gökdelenlere ses çıkaramayan çomarların hizmet görünce şımarmalarıdır. çaresiz çıkıntılar sizi.
  1 ... teflon
 7. 7.
  yeryüzünde hiçbir zaman varolmayacak çomardır.

  çünkü bir hizmet göremeyecektir. 7 aylık belediye başkanlığı performansı göz önünde tutulduğunda ekrem imamoğlu'nın sıfırdan bir proje üretip onu sona erdirecek kapasitede olmadığı, vizyonsuzluğu gün gibi ortadadır. bunu anlayabilmek için 7 ay içinde içine edilmiş olan toplu ulaşım sistemi, 2 ayda bir zam gelen ispark ve diğer belediye hizmetleri örnek gösterilebilir. önceki belediyenin yabancı kredi kullanmadan kendi şirketlerinden elde ettiği döner sermaye ile yaptığı yatırımları, dış finansman (karşılığında da "kanalistanbul'u engelle öğüdü) ile dahi tamamlayabileceği şüphelidir. bir istanbul sakini olarak, 7 ayda yaşam standardımızın bu seviyeye düşürülmesini de ben bir başarı olarak görüyorum. çünkü hazır kurulu sistemi bozmayı başarmak da kolay iş değil, yani bıraksan kendi kendine yürüyecek sistemi yönetmeyi beceremeyip içine etmek de maharet ister.
  1 -1 ... gamoreon
 8. 8.
  (bkz: annen) hahaaayt..
  1 ... nedostupnaya
 9. 9.
  oğlum bu gözler ''samsundayım imamoğlu hiç hizmet yapmadı amugoyim'' diyen tipler gördü.

  bir siktirin gidin allahşkına, metro hattı kendi kendinemi uzuyor? yaşlılar çocuklar için proteinli ekmekler çıktı, yollar yenilendi eskisi gibi hafta başı bom bok olmuyor, marmaray genişletiliyor, suriyeliler yollanıyor.

  ulan hizmetleri sayacağım o kadar vaktim yok ama adam hizmet yapmadı diyor.
  ... gold tab gibson