1. 1.
  ekrem imamoğlu, kredi engellerine rağmen kredi bulmuşken akla gelmiştir. "ekrem imamoğlu, yurtdışında bik bik bik.." şimdi ötmekte. lakin binecek o metroya.
  1 -6 ... acele etme papaz efendi
 2. 2.
  suların akmaması ekmeğe yapılan % 40 zam i metrobüs duraklarındaki gecikme yığılmalar yeni projelerin olmaması ekremin her gün tatile çıkması yeni yatırım için kaynaklar yaratılamamasına baktığın zaman geriden önermedir. evet..
  2 -4 ... frank lucas
 3. 3.
  krediyi bulduğu yer de fransa. bayram değil seyran değil gavur beni neden öptü?
  2 -3 ... masklavi
 4. 4.
  ekrem imamoğlu sayesinde hizmet yüzü görecek çomar
  2 -2 ... frekans
 5. 5.
  bu imamoğlu ancak temel atmama töreni yapar. bunlardan hizmet beklemeyin.
  2 -2 ... malice
 6. 6.
  Ibb içindeki bazı haysiyetsizler bilerek hizmet aksatıyorlar, son derece açık bu.
  Amaç bir iftira daha atılmasını sağlamak.
  Bu şerefsizler tespit edilip işten çıkarılınca da işten atıldım diyip ağlayıp, zirliyor.
  Kimse kusura bakmasın, ibb başkanı da olsa, birim müdürü de olsa, meclis üyesi de olsa, belediye işçisi de olsa herkesin esas görevi vatandaşa hizmet etmektir.
  Bazı şeylere köstek olanlar tespit ediliyor merak etmeyin.
  Sonrasında kim hangi görüş, parti, inanç, kültürden olursa olsun insan gibi eşit şekilde hizmet alacak zaten.
  Üstene sadece eşit hizmet almak.
  Bu kadar.
  1 -1 ... girabic peter
 7. 7.
  kenar mahallesine metro gelecektir.
  3 ... acele etme papaz efendi
 8. 8.
  Sürekli kesilen elektrik ve sulardan başka bişe göremedik. Kamu binalarında bile hizmet yok. Dalga mı geçiyorsunuz krdş?
  2 -4 ... agca
 9. 9.
  kadir topbaş'a bir tek soru soramayan , gökdelenlere ses çıkaramayan çomarların hizmet görünce şımarmalarıdır. çaresiz çıkıntılar sizi.
  1 ... teflon
 10. 10.
  yeryüzünde hiçbir zaman varolmayacak çomardır.

  çünkü bir hizmet göremeyecektir. 7 aylık belediye başkanlığı performansı göz önünde tutulduğunda ekrem imamoğlu'nın sıfırdan bir proje üretip onu sona erdirecek kapasitede olmadığı, vizyonsuzluğu gün gibi ortadadır. bunu anlayabilmek için 7 ay içinde içine edilmiş olan toplu ulaşım sistemi, 2 ayda bir zam gelen ispark ve diğer belediye hizmetleri örnek gösterilebilir. önceki belediyenin yabancı kredi kullanmadan kendi şirketlerinden elde ettiği döner sermaye ile yaptığı yatırımları, dış finansman (karşılığında da "kanalistanbul'u engelle öğüdü) ile dahi tamamlayabileceği şüphelidir. bir istanbul sakini olarak, 7 ayda yaşam standardımızın bu seviyeye düşürülmesini de ben bir başarı olarak görüyorum. çünkü hazır kurulu sistemi bozmayı başarmak da kolay iş değil, yani bıraksan kendi kendine yürüyecek sistemi yönetmeyi beceremeyip içine etmek de maharet ister.
  1 -1 ... gamoreon