1. 1.
    dakikalar önce gerçekleşmiş, ibb şeysi imamoğlu yardım kolileri ile ilgili tartışmalara açıklık getirerek" ilk koli prototip olarak açıklanmıştı, bir kaç eksiği vardı. Yağını arttırdık, pirinç yoktu pirinci ekledik. Kolimiz daha donanımlı konuma dönüştü." şeklinde bir açıklama yapmış.

ışıklım benim bea, yardım kolisini bile önce purototip olarak hazırlıyor akabinde ise olumlu bulunursa seri üretime geçiyor. otomobil üretiyor sanki, bebeyim. purototip he, kurur duyuyoruz senlen ayol, kurur! hofff!!!

https://www.internethaber...malara-cevap-2093214h.htm
    16 -16 ... iyesta sert
  2. 2.
    Sikimsonik bir yardım paketi ayarlamayı beceremeyenler, istanbul'u hatta ülkeyi yönetmeye talipler.

Allah'ım sen aklıma mukayyet ol.
    12 -6 ... ayk73
  3. 3.
    kolisi var veriyor.
    koli veremeyen, ama vatandaşın paralarını müteahhitlere peşkeş çekenler de var. elbette ak itler için bunlar doğal, bunlar olağan.
    8 -5 ... baftan
  4. 4.
    Tatil planı değil ki arkadaş, hemen hazırlayalım.
    11 -3 ... ayk73
  5. 5.
    iyi bir şeyler yapmaya çalışan insanları baltalamaya çalışmak çok saçma. AtAtürk havalimanını geçici hastaneye dönüştürme fikri de akla yatkındı. Salgın ilerlerse Büyük sıkıntılar yaşayacağımız bir gerçek.
    9 -4 ... lara croftt
  6. 6.
    ekotroller savunmaya geçmiş, yine bir şeyler zırvalamış. adam, başakşehir şehir hastanesinin yollarını yapmıyor, ulaştırma bakanlığı işe el atıyor hastanenin yollarını yapıyor.

bizim troller ise, "şu fikri mantıklı , bu fikri akıllı" diyerek kendilerini avutuyor. sen önce yapman gerekeni yap sonra yapılırsa faydalı olabileceğini düşündüğün savlarını at ortaya!

neymiş bütçe yokmuş. ulaştırma bakanlığının bütçesi 8 milyar lira civarında, ibb nin ise 25 milyar. he, bütçeyi yandaşa, yoldaşa, antirkota, konsere harcarsanız yetmeyebilir o ayrı!

kısaca, "az iş çok laf" sizin mottonuz!
    8 -5 ... iyesta sert
  7. 7.
    Tedbirli bir insanın halkı aydınlatmak adına yaptığı açıklamadır. Bence biz burada som altına sıçarken gelip halktan yardım parası isteyenleri konuşalım ne dersiniz? Madem o kadar eleştirel bakıyorsunuz mevzulara, birilerinin artık selefleri gibi daha normal ve daha mütevazi bir hayat yaşaması gerektiği üzerine de eleştiri yapın. O saray yamyam gibi devletin tüm gelirini israf ederken bana kimse "yardım et." demesin. Çankaya köşkü'ne kıran girmedi. Siz de vazgeçin artık şu paralı köpeklikten. Onur ve şerefiniz olmadan size insan muamelesi yapılmasını beklemeye hakkınız yok. Onurunuzu, şerefinizi satmayın artık.

Edit: elinden gelenin sadece eksilemek olması çok trajik. Ama gerçekler acıdır canısı. Evet satılıksınız, sahiplisiniz, size köpek demek köpeklere çok büyük hakaret. Evet size üç kuruş para verip burada öttürenler 1000 liralık bardakla su içip 5.000 liralık klozete sıçıyor. Siz de vasıfsız olduğunuz, hayatta hiçbir işe yaramadığınız için verilen parayla 50 metrekare evinizde üç öğün çay simit keyfisi yapıyorsunuz. O 50 metrekare evde pisliğinizde boğulabilirsiniz dikkat edin.
    2 -4 ... hurmuzunsekizincikocasi
  8. 8.
    Yardim kolisi adı altında satış yapmak. Kakalamak.
    2 -3 ... desifreleyici
  9. 9.
    Mesele ettiğiniz şeye bak.

ilk icraati gariban işçi sepetlemek olan şahıs için fazla bile.

Tasarruf adamın genlerinde yok, naapsın? Adanın eli açık, eli.
    2 -4 ... tea man
  10. 10.
    Eğer yardımcı kolisini bile böyle yapıyorsa, bunlar uçak falan yapmaya çalışsa, diyecek kanadını motorunu camlarını bir dakika ya koltukları da arttıralım diyecekler.
    Komiklikler.
    3 -1 ... promer