1. 1.
    ibb zabıta memurunu darp edip bayıltan ve 5 ay hapis cezası alan eski zabıta daire başkanı tayfun karaali'nin eşini ruhsat ve denetim müdürü olarak ataması skandalıdır.

Liyakat var torpil yok diyen imamoğlu seviciler ne diyecek merak ediyorum.

ekrem imamoğlu nun yaptğı skandal atama
    16 -16 ... yall
  2. 2.
    Hazreti imamoğlu radyallahu and yaptıysa bir bildiği vardır. Onun kararlarını sorgulamak ya da tartışmaya açmak kimsenin haddi ve hududu dahilinde değildir. o ne yaparsa her şeyin en güzelini en iyisini yapar. Kendimizi tamamen onun kollarına bırakalım.
    17 -7 ... zall bana hep abi der
  3. 3.
    Adamın eşini atayabilir. Suçun şahsiliği diye bir şey var.

Yıllar önce herkesin para yatırdığı bankaya 1 lira yatırdı diye adamın ailesini perişan edenler anlamaz.
    19 -8 ... n dakota
  4. 4.
    çalışanlar da chplilerden oluştuğu için hoşuma giden atama.

birbirlerini yumruklasınlar doya doya asdfghj.
    3 -4 ... telefoncu ekrem ii
  5. 5.
    ben değilim.
    1 ... debelendimde duruldum
  6. 6.
    Suçun ve cezanın şahsiliği ilkesi diye bir şey duymayan insanların eleştirisi.

Siz tabi yedi göbeğini içeri atınca daha çok seviyorsunuz.
    11 -2 ... serdarsl06
  7. 7.
    ekremin bilerek yaptığı hatalar zinciridir. adamın tek derdi hükumetin onu görevden alması kendisinin kahraman ilan edilip cb olmasıdır. oyuna gelmeyin ekremi yağlayın 5 yıl kalsın ki cah itleri insanlar görsün.

ekrem imamoğlu nun yaptğı skandal atama
    2 -5 ... frank lucas
  8. 8.
    nerde ak it toplantısı varsa bilin ki, yalan, dolan, zırva, çarpıtma, iftira, pislik, rezalet, kudurmadır.
    7 -2 ... antik kilise sarapcisi
  9. 9.
    Bu atamalara alıştık artık dedirten atamadır. Gezici teröristi de ibb kentsel dönüşüm daire başkanı yapmıştı.
    Ne halleri VARSA görsünler elbette zararını kendileri de görecekler şimdi olmazsa ilerleyen zamanlarda hdp de bu atadıkları da kendilerine zarar verecek.
    5 -4 ... desifreleyici
  10. 10.
    ya ben bu akp'lileri çok seviyorum.. kusurları hemen görüp koşa koşa burada başlık açıyorlar.. tek bir defoları var: kendi rizeli liderlerinin kusurlarını bir türlü görmüyorlar.. rizeli dünya lideri sözkonusu olunca bir anda kör, sağır, dilsiz oluyorlar.. sadece imamoğlu'nun kusurlarını görebiliyorlar...

zabıta memurunu darp edip bayıltan amirin atanması? hemen görüyorlar..

otuzüç askerimizi kurşuna dizerek şehit eden şemdin sakık'ın (bütün görgü tanıklarına rağmen) beraat ettirilmesi? asla ve kat'a göremiyorlar..

akp katliamdan yaralı kurtulan bütün askerlerimizin kendisini teşhis etmesine, "oradaydı, ateş emrini o verdi" demesine rağmen şemdin sakık'ı neden beraat ettirdi? çünkü ergenekon ve balyoz süreçlerinde şendin'i yalancı tanık olarak kullanmayı planlıyordu...

hadi bakalım yobazcanlar.. madem adalete çok meraklısınız bu konudaki eleştirilerinizi de alalım.. bi zabıta memurunun yediği tokada on araba laf ettiğinize göre her halde 33 vatan evladını görev başında şehit eden adamın beraat ettirilmesine söyleyecek çok sözünüz olmalı..

ama bana kalırsa hiç bir şey söylemeyeceksiniz. kuyruğunuzu bacaklarınızın arasına kıstırıp sessizce yokolacaksınız...

amk arap yalakaları sizi...
    13 -1 ... arbutus unedo