1. 1.
  bir kaç gün önce gerçekleşmiş, imamoğlu yandaş firmadan tanesi 1 tl den satılan cerrahi maskeleri 3 katı fiyatına, tam 2.89 tl ye alarak kıyağın alasını yapması ile gerçekleşmiştir.

  bu konuyu şu başlıkta ele almıştık. (bkz: ibb nin 1 tl lik cerrahi maskeyi 3 tl ye alması)

  burada söz konusu olan yandaş firma ise, ışık ambalaj ve izolasyon sanayi adında bir şirket. sahibi ise chp'li hülya sarıgöl. imamoğlu, bu firmadan tanesi azami 1 tl olan maskeleri tam 3 katı fiyatına satın aldı.

  böylelikle, yaklaşık 300 bin tl tek kalemde yandaş firmaya aktarıldı. söz sizde sevgili ekotroller, heyecanla bekliyoruz. bu rezilliği nasıl savunacaksınız merak ediyoruz.

  https://www.haberler.com/...-cerrahi-13287498-haberi/
  10 -13 ... iyesta sert
 2. 2.
  çatlayın ekrem cumhurbaşkanı olacak ondan sonra sosyalizme geçiş yapacağız. bira 1 lira olacak.
  5 -8 ... telefoncu ekrem ii
 3. 3.
  ekrem imamoğlu nun yandaş firmaya maske kıyağı
  2 -3 ... iyesta sert
 4. 4.
  iki kere seçim kazanmasında yetmeyip bütün dünyada tanınır olmasında çok büyük hizletleri olan troller var. Teşekkürler trollcanlar. Saat erken daha. Bir iki şey daha patlatın neşemiz artsın.
  Edit; kaza, bela birgün doğru bir olaya denk gelirseniz sizin yüzünüzden kimse inanmayacak. Şimdiden fareli köyün kavalcısına rahmet okutacak seviyedesiniz. Sayısal loto oynayipta yatırmaz ve piyango çıkar durumunu yaşarsınız. Benden söylemesj.
  5 -4 ... huzursuz adam
 5. 5.
  "mişli mışlı haber ajansı sundu!"
  5 ... pipishik
 6. 6.
  Chp nin akp den farklı olmadığını göstermiştir. Ama akp lilerin buna kızması saçma. 90 liralık dubaya 3.000 lira yazan benim babamdı sanki Antalya da. Ya da çaycıya 10 bin para maaş veren.
  6 -3 ... benimhalaumudumvar
 7. 7.
  Koca devlet 1 tl lik maskeyi dağıtamadı. Terezin derdine bak.
  7 -6 ... flat head
 8. 8.
  Türkiyede siyaset ye kürküm ye davasına dönmüştür neden çünkü ne olursa olsun oy verecek bir seçmen kitlesi var.
  1 ... cay tozu
 9. 9.
  Haber doğru veya yalan olabilir fakat Şaşırmam. Artık herkesten her şeyi bekler oldum. Balı tutan parmağı yalıyor. Sikilen biz halk oluyoruz, giren bize giriyor.
  4 -1 ... gethere
 10. 10.
  Nasıl diyordunuz siz?
  (bkz: çalıyor ama çalışıyor)
  5 ... federal almanya