1. 1.
    (bkz: gözleri kalp şeklinde gülen surat)

yine yabozları kudurtacak sanırım. biliyorsunuz ışıklı başkanımız geçtiyimiz günlerde bir kaç saatlik elazığ ziyareti sonrası oldukça yorulmuş ve ardından mecburen tatile çıkmış bu yabozlarda dillerine dolamışlardı!

(bkz: ekrem imamoğlu nun sapanca ya tatile gitmesi)

neymiş efandım, her gün tatil yabıyormuş! kardeşim adam sizin gibi boş durmuyor o tatil senin bu tatil benim koşturuyor sonuç olarak ise tatil yorgunluğunu atmak için tekrar tatil yapması gerekiyor.

yav suç bunların deyil aslında, bizim! bizde suç, bizdeki bu yabozlara laf anlatmaya çalışyoruz ayol! arab hayranları işte. yürüyedur başkanım, yürüye dur! çünkü göbek almış başını gidiyor. hoff!!!

https://i.hizliresim.com/49RkqJ.jpg

https://i.hizliresim.com/zyEVl9.jpg
    11 -15 ... iyesta sert
  2. 2.
    Saçma sapanca bir tatildir. Oysa ülkenin bir sürü sorunu var. Ekonomi işsizlik corona virüsü depremler falan.
    Mutlu musun eko. Dolarda uçtu bak.
    1 -3 ... atlant isten gelenadam
  3. 3.
    Adam çok çalışıyor napsin.
    Boş adam mi sizin gibi.
    3 -3 ... patronum
  4. 4.
    lan tayip canı sıkıldıkça yurt dışı tatiline gidiyor katarın hediyesi jumbo jetle kani karşılığında tank palet fabrikasını peşkeş çekmişti ona buna ses çıkarmayan görmezden gelen aktroller gelmiş imamoğlu nun semtten semte yaptığı geziyi dert ediyor yürüyüş yapmasınmı bu adam evden ya da belediyeden başka hayatı olmasınmı robotmu lan bu insan ihtiyaçları var tatil kafa dinlemek temiz hava ihtiyacı.
    7 -3 ... nick koymayi unuttum
  5. 5.
    olsun tarikatlara giden paraları bişeyler şeyapmış. o yeter. vakıflar filan.
    4 -3 ... cole phelps
  6. 6.
    ekrem imamoğlu nun uludağ, bodrum, antalya, marmaris, kapadokya, uzungöl, sarıkamış, kıbrıs, abant, fransa, italya, alpler, norveç fiyordları, ibiza, monte carlo, las vegas, kenya da safari, kanarya adaları, phuket tatilleri eksik kalan görüntülerdir.

siz ak trollerde boldur, sırayla monte edin.
    daha tatil mekanı eksik kalırsa danışabilirsiniz.
    2 -5 ... antik kilise sarapcisi
  7. 7.
    aktroll hayatında kurumsal bir işte çalışmamış ki...beyaz yakalıları hafta sonu da çalışmak zorunda sanıyor.
    olum herkes senin gibi sabah aksam sözlükte trollük yapsın diye istihdam edilmiyor. sabah dokuz aksam beş bizim. hafta sonu da çalışmıyoruz.
    4 -3 ... fanfan la tulipe
  8. 8.
    Ekotrollerin uğramadığı başlık.

Bu güruh bile savunamiyor bu durumu.
    5 -5 ... ayk73
  9. 9.
    tatil yapmaya falan gitmemiş, zaten haftasonuna denk geliyor. cumartesi-pazar saat başı top taklidi yapan maaşlı aktrollere içtima mı vermesi lazım, büyükşehir başkanlarının böyle bir görev tanımı mı var?

normal gazete haberi:
    ekrem imamoğlu nun sapanca tatilinden görüntüler

tetikçi gazetenin sunumu:
    3 -4 ... ben de yazdim
  10. 10.
    Meydanlarda, istanbul icin kaybedecegimiz 1 dakikamiz bile yok diyen imamson’dan sasirtmamis goruntulerdir.
    3 -3 ... doblocu eniste