1. 0.
  dört gözle bekliyorduk bakalım kimler talan etmiş yağma hasan'ın böreğini.
  17 -3 ... abaninaltindakisopa
 2. 1.
  Sümeyye' ler Ömer Faruk' lar yıllarca bindiler o araçlara. Kimlerin ne amaçla kullandığını da öğrenebilsek dediğim durum.
  16 -2 ... sezenaksutartismasindakihulusi
 3. 2.
  icraati yok denen imamoğlunun kendisinden beklenen en büyük icraati yaptığının göstergesi olan olaydır. yolsuzlukları ortaya çıkartmak şuan yapılabilecek en iyi icraat.
  26 -6 ... pandainatlanta
 4. 3.
  (bkz: bu doru mu)
  7 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 5. 4.
  Aman aman serhat neler oluyor.
  8 -4 ... kurmay albay
 6. 5.
  Sabaha kadar süleyman efendi toplatır o araçları, ortada ayar mayar kalmaz.

  O değil de bana niye eksi veriyorsunuz ipneler,

  Süleyman bu ne yapacağı belli olmaz.

  Oldu süleyman çirkeflik yapsın bana eksi verin amk.
  20 -17 ... fikri firar
 7. 5.
  imamoğlunun Kendi aracım deyip yalan söylediği aracı da oraya koymasını ve chp li belediyelerce kullanılan araçlarında orada olmasını bekliyoruz.
  Mesela;
  CHP’li Başkan Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi borç batağında çırpınırken kiraladığı 231 lüks araca günlük 110 bin TL, aylık 4 milyon TL ödüyor. Kiralık araçlar arasında başkanın 2 milyon TL’lik lüks makam otomobili de bulunuyor.
  20 -34 ... desifreleyici
 8. 6.
  Egemen bağış ın şoförünüde sergilesinler.
  10 -1 ... atlant isten gelenadam
 9. 7.
  Bugün belli olacak sanırım...
  Galiba vakıf ve derneklere kullandırılan kiralanan avantalar arasında olan araçlar sergilenecek.
  5 -1 ... thebiggraywolf
 10. 8.
  lafı eski belediye başkanlarına ve yardakçılarına oturtacağı ama feryadın 81 milyonu yönetenden ve yancısından geleceği ayardır. adam belediye başkan adayı iken binali yıldırım ile değilde gene aynı isimlerle mücadele etti ne hikmetse. şimdi israfı yolsuzluğu kul hakkı yenmesini ortaya çıkartınca gene bunlarla mücadele edecek. eder etmesine ama imamoğlunun haklarını savunmaya çalıştığı adamların yarısı gene karşısında olacak ve haramı israfı utanmazlığı ve aymazlığı savunacaklar.

  atv-ahaber-beyaz tv gibi yandaşlıktan ölecek kanallar bir süre kulaklarının üzerine yatıp duymamazlığa gelecek hemen akabinde imamoğlu aleyhine daha fazla haber yapmaya başlayacaklar. sonra diyorlar ki imamoğlu icraat yapmıyor. karşında tam yetkili ve ne yaparsa yapsın alkışlanan bir cumhurbaşkanı, bir ana muhalefet görünümlü yancı parti başkanı, ibb meclis üyelerinin yarısından biraz fazlası, yaklaşık 5 milyon kadar yandaş istanbullu, 5-6 tane ulusal televizyon kanalı ve gazete var. ne yapacaksın bu yaptığından fazla. daha seçimden önce cumhurbaşkanı seçilse bile iş yaptırmayacağız diye itirafta bulunmuş üstelik..
  22 -4 ... mel mel bakan gibson