1. 1.
    Elbette istemeyeceğimiz tatsız bir hadise olur. Fakat olur ya yakalanırsa da(allah korusun) her saniyesi acı ve gözyaşı olan fani dünyanın dayanılmaz hüzün ve ızdıraplarından arınması ve ruhunun ebedi huzura kavuşması açısından bir bahane olmuş olur.

Allah'ım vatanımızı bayrağımızı birlimizi ve dirliğimizi korusun.
    başkanlarımızı güç, cesaret,feraset, fedakarlık ve feragat duygularında ısrarcı kılsın...
    3 -8 ... agca
  2. 2.
    (bkz: ay hadi inşallah)
    (bkz: ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü)
    5 -5 ... zall bana hep abi der
  3. 3.
    aynı görüşte olursun yada olmazsın ama bir insanın böyle kötülüğünü isteyebilecek kadar ne yaşadınız bu hayatta?
    4 -2 ... warren
  4. 4.
    seçim tekrarladılar olmadı...
    belediye ile ilgili yasaları değiştirdiler, olmadı...
    belediye'nin işlerini baltaladılar, olmadı...

hem çin'i eleştirirler, hem de çin'den götlerini kurtarmalarını beklerler...

ol-ma-ya-cak...

oğlum belli ki ekmeğinizi istanbul belediyesinden çıkarıyordunuz. açsanız açıksanız söyleyin lan, 3 5 kuruş toparlayalım aramızda size...

edit: benim hatun vardı. dişi rottweiler. artık beraber değiliz, terk etti beni. çok bişey değil ama en azından başınızı sokacak bi kulübeniz olur, hatunun mekanı ayarlarım size. iki tas mama, kemik filan idare ederiz...
    2 -1 ... rottweiler
  5. 5.
    Allah imamoğlunun yanındadır.

Bakın imamoğlu hiç korkuyor mu? Hayır adam işinde gücünde. Peki ya reis? Bakanlarla bile TV'den görüşüyor.

Çünkü imamoğlu ölümden değil sadece Allah'tan korkar. Adam kefeniyle çıktı bu yola.

imamoğlu Cumhurbaşkanı olacak evet.
    3 -3 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    (bkz: itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı)
    ... dinsiz kitapsiz kafir
  7. 7.
    Neden insanların kötülüğünü istiyorsunuz? Ne dilediğinize dikkat edin. Çünkü o negatif duygu ve düşünceler dönüp sizi vurur.
    4 ... lara croftt
  8. 8.
    Kemal kılıçdaroğlunun bir maşallah demesine bakacaktır. Bir hafta ya yaşar ya yaşamaz tövbe estağfurullah.
    1 ... masklavi
  9. 9.
    ekrem imamoğlu genç ve diri bir siyasatçi. bulaşsa bile nezle olarak atlatır. asıl siz çomarlar liderleriniz ve ortağından korkun. kadayıf oldular.
    1 ... acilmayan eti puff paketi
  10. 10.
    Bugün de gerçekleşmemiş olay.
    Şükürler olsun allahım...
    1 -3 ... agca