1. 1.
    ekrem imamoğlu ne zaman ''öcalan barış ışığıdır'' dedi gel bana linki at amk .

edit = basın lan eksiyi aktroller .
    2 -17 ... was geth
  2. 2.
    ekrem imamoğlu nun hdp cenazesine katılması

HDP ile ortak bir dil yakalayan, Selahattin Demirtaş'ın yakaladığı çizgiyi beğendiğini söyleyen, terör örgütleriyle ilintili olduğu için kendileri yerine kayyum atanan HDP'lileri ziyarete giden bir insandan beklenebilecek hareketler.

Neyine şaşıyorsunuz bu kadar?
    11 -5 ... benim adim senin
  3. 3.
    ilk entariye cevap niteliğinde olan entariden chpli güruhun zeka seviyesini görebilirsiniz dediğim başlık.
    4 -2 ... uluyan bilge
  4. 4.
    Bu duruma göre akp'nin ağababaları geberince cenazelerine katılmamak gerekir.
    1 -6 ... turk bilge tonyukuk
  5. 5.
    feto iti 2015 yılında geberseydi cenazesinde saf yarışı yapacak olanları da biliyoruz..

bye..
    2 -4 ... muhittin dayi
  6. 6.
    Y-CHP'de sıradan bir gün...
    4 -2 ... benim adim senin
  7. 7.
    2. Entryi okuyup halimize şükredelim.
    3 -1 ... desifreleyici
  8. 8.
    arkadaşlar en azından seçimden bir gün önce demirtaşı değil apoyu dinleyin dememiş değil mi.
    1 -2 ... ocus
  9. 9.
    "fetö iti 2015 yılında ölseydi cenazesine gidecek olanlar bla bla" diyen yazarlar galiba 17-25 aralık sürecinden bihaberler.

fetöyle devletin arası 2013de gezi parkı hainliğinden 3 ay önce bozuldu. ortamlarda gezi direniştir dersin kim bilecek ki?
    1 -1 ... uluyan bilge
  10. 10.
    Aferin ekrem imamoğlu'na.
    Siyaset başka insanlık başka.
    insanlıktan bir haber düne kadar çözüm süreci oylar azalınca yerli millici tayfaya insanlık nedir öğretemeyiz.
    1 -3 ... libary