1. 1.
  Ahahahaha: bu gün haber sitesi adı altında işlev gören.i bir kuruluşun haberine rastladım, direkt olarak kopyala yapıştır yapıyorum.

  CHP'li Ekrem imamoğlu'nun skandalları saymakla bitmiyor
  CHP'nin 2019 yerel seçimlerinde istanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday göstermeyi düşündüğü Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem imamoğlu'nun imza attığı skandallar saymakla bitmiyor.

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun istanbul Büyükşehir adayı yapmayı planladığı Ekrem imamoğlu'nun Beylikdüzü Belediyesi'nde imza attığı skandallar pes dedirtti. 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in adının ilçedeki bir caddeye verilmesine "isim enflasyonu olur" diye karşı çıkan imamoğlu, Kıbrıs Türkleri için ölüm fermanı yayınlayan Rum Başpiskopos Makarios'un heykelini dikti. Hakkında milyonlarca liralık imar yolsuzlukları gerçekleştirdiği iddiasıyla soruşturma açılan imamoğlu, FETÖ'nün firari belediyeler imamı Erkan Karaarslan'a da danışmanlık ücreti adı altında 1 milyon 754 bin lira para aktardı. işte imamoğlu hakkındaki çarpıcı iddialar...

  HALiSDEMiR'E RET
  imamoğlu, 15 Temmuz işgal girişiminin önlenmesinde büyük payı olan Kahraman Şehit Ömer Halisdemir'in isminin Beylikdüzü'ndeki Anadolu Caddesi'ne verilmesi teklifine 'isim enflasyonu' olur dedi, teklifi komisyona dahi göndermedi. Volkan Konak'ın "Mimoza Sokağı" teklifini ise kabul etti.

  MAKARiOS'A EVET
  Yaşam Vadisi olarak adlandırılan parkın tam ortasına "Türk Ordusu Kıbrıs'a geldiğinde kurtaracak tek bir Türk bile bulamayacaktır" diyen Rum Başpiskopos Makarios'un heykelini yaptırdı.

  DANIŞMANA KIYAK
  Hukuk danışmanı ve aynı zamanda da CHP Beylikdüzü ilçe Başkanı olan Taşkın Özer'in kardeşi Seçkin Özer'e dört yılda 100'e yakın konser organizasyonu yaptırdı. Milyonlarca liralık rant iddiası ortalığı karıştırdı.

  ŞEHiTLERE UMURSAMADI
  Tendürek dağında çıkan çatışmada çok sayıda asker şehit oldu, imamaoğlu belediye konserlerini iptal etmeyip, eğlenmeye devam etti.

  KARAKOL BASTI
  Adamlarıyla birlikte Gürpınar Karakolunu basıp polise hakaretler yağdırdı. Adamlarının polislere 'Satılmış köpekler' dediği ve düelloya davet ettiği iddia edildi.

  FETÖ iMAMINA PARA
  FETÖ'nün belediyeler imamı Erkan Karaarslan ile 1 milyon 754 bin liralık danışmanlık anlaşması imzaladı. Hakkında içişleri Bakanlığı'nca, imar planına aykırı davranmak, usulsüz karar almak ve gasp suçları kapsamında soruşturma izni verildi. Verilen iznin ardından imamoğlu hakkında "FETÖ üyeliği" kapsamında müfettişlerce inceleme başlatıldı. FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Erkan Karaarslan ile alakasının olmadığını iddia eden Ekrem imamoğlu'nun sosyal medya hesaplarında ise bu kişi ile arkadaş olduğu ve birlikte görüntüleri bulunan paylaşımlar tespit edildi.

  USULSÜZ SATIŞLAR
  imamoğlu, belediye başkanı seçilir seçilmez kamuoyunda '100 Dönüm Arazi' olarak bilinen arsanın satış yetkisini aldı. Mülkiyeti Beylikdüzü Belediyesi'ne ait diğer taşınmazlar bir bir satışa çıkarıldı.
  -5 ... sozleriyle alkis alan yazar
 2. 2.
  buraya betondan yapılmış bir yüz koymak gerekiyordu bence ahaha. mizah şov yapılabilirdi. adam beylikdüzünde halka üç öğün beton yediriyor. aslında pekte mizaha girmiyor. Gerçekler var ortada.
  ... ennestall
 3. 3.
  Duvara "Atatürk vatandaşı böyle dinlerdi, ben de öyle dinliyorum" mesajlı fotoyu kendi eliyle asar.

  ekrem imamoğlu nun gerçek yüzü

  Sonra da;
  Rutin olarak gittiği bir kuaförde bile vatandaşı dinlerken "eller cepte" lakayıtça dinler!

  ekrem imamoğlu nun gerçek yüzü
  6 -18 ... yall
 4. 4.
  ananı da al git demediyse benim için mesele yok.
  12 -5 ... serdarsl06
 5. 5.
  23 hazırandan beri çomarların kabuslar görmesine sebepolan yüzdür.

  ne var bunda? ne yapmış adam?
  ister eli cebinde dinler, ister amuda kalkar dinler.
  adam dinliyor ya sen ona bak.

  senin reisinin yanına yaklaşanı paramparça ediyorlar. sen ona bak.

  korumaların dövdüklerini bırak, erdoğan soma'da bir madenci yakınını yumruklamıştı 2014'te bak yeni aklıma geldi görüntülerini de buldum;
  https://streamable.com/za117

  aynı olayın farklı bir açıdan çekilmiş daha net görüntüsü de şurada;
  https://streamable.com/fccek
  27 -4 ... tengir budun
 6. 6.
  Şöyledir

  ekrem imamoğlu nun gerçek yüzü
  2 ... keyf kahyasi
 7. 7.
  ekrem imamoğlu nun gerçek yüzü
  4 ... teflon
 8. 8.
  aaa elleri cebinde vatandaşı mı dinlemiş ??? hoydaaa ne büyük saygısızlık. ''ananı da al git'' dese daha az koyardı o vatandaşa. yall mall kardeş haklı.
  1 ... dorandoran
 9. 9.
  Fazla araştırmaya gerek yok. Daha dün fransada türkiyeyi şikayet etmesinden anlayabilirsiniz.
  ... itoglu yourself