1. 1.
    başlığın tam hali, "ekrem imamoğlu'nun ermeni cemaati patriği sahak maşalyan'ı ziyaret etmesi" şeklindedir!

1 hafta önce gerçekleşmiş imamoğlu, yeni ermeni patriği maşalyan'ı ziyaret edip ermeni cemaatinin yeni yılını kutlamış! ardından özetle, "kimse kendini bu şehirde azınlık hissetmemeli" şeklinde bir konuşma yapmış!

buraya kadar her şey normal, kimsenin bu ziyarete tepki göstereceğini sanmıyorum! en azından uludağ sözlük için geçerli bu! zira, politikacılar halkın her kesimi ile temas kurar, kurmalıdır!

lakin, bu gerçeği göz ardı edip sayın cumhurbaşkanı'nı ismailağa cemaati ziyaretini eleştirmek, bu insanları cumhuriyet düşmanı olarak nitelemek nasıl bir aymazlıktır o muamma!

şimdi, cemaat liderleri ziyaret etmek cumhuriyet düşmanlığı ise sizin bakış açınızla imamoğlu'da aynı durumda! ben bu durumdan böyle bir kanıya varıyorum, yoksa yanılıyor muyum sevgili ekotroller?

https://www.karar.com/gun...masalyana-ziyaret-1436324
    7 -9 ... tc iyesta sert
  2. 2.
    Ezikliktir

ekrem imamoğlu nun ermeni cemaati patriği ziyareti

Reis sadece görüşmek ile kalmayıp su bile serptirmişti. Ey imamoğlu, sen su serptirebildin mi?

Reis yine önde.
    10 -4 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Çünkü bizdeki laiklik: dindara da dinsize de karışmamak değil. Sadece müslümana karışmak olarak anlaşılmış.

Ne yazık ki böyle...
    4 -7 ... kurmay albay
  4. 4.
    (bkz: kişi sevdiğiyle beraberdir)
    2 -4 ... agca
  5. 5.
    Lan yemek yiyordum Allah'dan keyf kahyası halletmiş. Hahaha.
    5 -2 ... serdarsl06
  6. 6.
    papaz elbisesi de giymiş mi yazıda geçmiyor.
    malum bazı reizler giyebiliyor.
    3 -2 ... antik kilise sarapcisi
  7. 7.
    camiye de gidiyor. allah da diyor. geçen kuran da okumuştu. bir akp li için bunlar yeterli olması lazım ama çalmaması büyük kayıp olabilir.
    3 -2 ... kdgfbdhsg
  8. 8.
    ekotroller ne kadarda zavallı, ağer aksi olsaydı laf salatası yapıp akıllarınca bel altı vurmaya çalışmazlardı! arkadaşım, en üstteki tanımı iyice bir okuyun, okumadığınıza eminim zira.

eğer okusaydınız, " politikacılar halkın her kesimi ile temas kurar, kurmalıdır!" şeklindeki sözlerimi anlar ve böyle salakça ayar verme çabası gütmezdiniz! olabilir, r.t.e de ermeni cemaati patriğini ziyaret etmiştir.

bizim burada iddiamız, "r.t.e böyle bir şey yapmaz" şeklinde değil ki! cemaatler ile liderleri ile görüşmenin vatan hainliği, cumhuriyet düşmanlığı ile bağdaştırılması!

bilmem anlatabildim mi? anlatabildiğimi düşünüyorum, lakin siz muhataplarımız ne yazık ki nato kafa, nato mermer olduğunuz için söylenenleri ya da verilmek istenen mesajı götünüzden anlıyor, yorumluyorsunuz!
    3 -4 ... tc iyesta sert
  9. 9.
    Eko gayri milli olan ne varsa yaptı sağolsun. Buram buram yorgi kokuyor. Yeri geliyor şivansever oluyor ama bir türlü Ahmet Mehmet olamıyor.
    3 -8 ... kipcak eri
  10. 10.
    Hadi ziyaret ettin diyelim, içtiklerini ne içersin ki.

ekrem imamoğlu nun ermeni cemaati patriği ziyareti
    4 -6 ... desifreleyici